“Kozacka miłość” nowym serialem TVP2. Teleturniej “Va banque” o nowej porze

Już 30 listopada na antenie Dwójki zadebiutuje nowy, rosyjski serial “Kozacka miłość”. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 18:45. Z tego powodu teleturniej “Va banque” zostaje przesunięty na godzinę 18:20. Powtórki serialu w dni robocze o 13:15, a teleturnieju o 14:05.

Kozacka miłość

“Kozacka miłość” – nowy serial Dwójki

“Kozacka miłość” to historia o miłości wolnej, namiętnej i niepohamowanej, która nie toleruje żadnych ograniczeń, czy to klasowych, majątkowych czy innych nierówności… Marysia to jedna z głównych bohaterek tej historii. Piękna młoda Kozaczka dorastała w atmosferze szalonej miłości swojego ojca – każdy kaprys jego ukochanej jest natychmiastowo spełniany.

>> SERIALE: “Małe kobietki” – nowy serial od 1 grudnia w TVP2

Los sprowadza ją do młodego szlachcica Stepana, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną Aleną, aby dziewczyna nie wyszła za mąż za bogatego, ale niekochanego kupca Piotra Kolevanova. Ślub Aleny z kupcem byłaby na rękę jej rodzicom – zapewniłoby to dobrą przyszłość ich córki, a oni sami mogli by poprawić swoją sytuację finansową kosztem przedsiębiorczego zięcia. Stepan i Alena, ukrywając się przed rodzicielską złością i zamierzając potajemnie się zaręczyć, wynajmują dom od jednego z mieszkańców wioski i nazywają się bratem i siostrą. Na swoje nieszczęście Stepan ratuje przed pewną śmiercią Marysię. Dziewczyna od pierwszego wejrzenia zakochuje się w swoim wybawcy i jest gotowa za wszelką cenę poślubić wybitnego faceta. Otrzymawszy jednoznaczną odmowę Stepana, postanawia się zemścić. Ale to dopiero początek historii…

>> WIOSNA 2021: „Maria Matejko”, „Osaczony” i „Kowalscy kontra Kowalscy” nowymi serialami Polsatu

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Joanna pisze:

    Bardzo bym prosiła o tytuł piosenki rosyjskiej że zwiastun tego serialu. Jest przepiękna.

  2. Monika pisze:

    Wpisz sobie Юта -Любимый мой (Lyubimyj moj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger