Tamara Arciuch i Magda Narożna wśród uczestników 14. edycji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”

Nowe, ekscytujące nazwiska w uwielbianym przez widzów show Polsatu. Po raz kolejny zobaczymy zdumiewające przemiany ośmiu gwiazd. Bohaterowie programu zawalczą o Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Już wiemy, czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem wiosną w 14. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kim są uczestnicy? Poznaj ich bliżej!

Tamara Arciuch

W 14. edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują:

– aktorkaTamara Arciuch, znana z produkcji telewizyjnych i kinowych m.in. „Przyjaciółki”, „M jak miłość”, „Niania” czy „Wesele”;

– wokalistka i influencerkaMaja Hyży;

– aktorkaAnna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w filmie „365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej;

– wulkan energii, piosenkarka na co dzień występująca w popularnym zespole disco polo Piękni i młodzi –Magda Narożna;

– aktorLesław Żurek, znany z takich produkcji jak „Mała Moskwa”, „Zabawa zabawa” czy serial „Przyjaciółki”;

– aktorMichał Meyer, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w filmach „Miasto 44” i „Amok” oraz serialu „Czas honoru”;

Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli Tymoteusz z serialu „Pierwsza miłość”;

Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie „insta-serialu”, emitowanego w ramach insta-story na Instagramie.

>> OglądajTwoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV

Każda z gwiazd spędzi wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa „Krisa” Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, żeby jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej.

Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, magiczna scena „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zamieni się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Występujących artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger