TVP powalczy o widza zimą. W ramówce m.in. 3 nowe seriale, “The Voice Senior” i “Va banque”

W nadchodzącą zimę Telewizja Polska zachwyci swoich widzów wieloma nowościami. Na antenę powrócą także cieszące się niezwykłą popularnością formaty: „Sanatorium Miłości” i „The Voice Kids”.

7 grudnia o 20:05 w TVP2 wyemitowany zostanie premierowy odcinek nowego muzycznego show „Voice Senior” w ramach, którego ponad 20 utalentowanych wokalnie uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia, zaprezentuje się podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami, legendami polskiej muzyki – Alicją Majewską, Urszulą Dudziak, Markiem Piekarczykiem oraz Andrzejem Piasecznym. Długo wyczekiwany serial historyczny „Młody Piłsudski” zagości w telewizyjnej Jedynce już 8 grudnia o 20:15 w TVP1.

Po roku przerwy powraca uwielbiany przez widzów serial „Blondynka”. Tym razem, w roli tytułowej zobaczymy Martę Żmudę Trzebiatowską. Ósmy sezon produkcji będzie bogaty w nowe wątki, a mieszkańców spokojnych z pozoru Majaków czeka wiele niespodziewanych zdarzeń. Serial zyska także nowy dzień emisji – nowy sezon będzie emitowany w piątki o 20:35, począwszy od 27 grudnia.

Pozostałe nowości dostępne będą na antenach Telewizji Polskiej od stycznia. Wśród nich premiery seriali „Archiwista” (emisja w piątki o 21:30 w TVP1) i „Lepsza Połowa” (emisja w poniedziałki i wtorki o 21:50 w TVP2) oraz teleturnieju „Va Banque” (emisja od poniedziałku do piątku o 18:30 w TVP2). Wiadomo już, że kultowy teleturniej “Va banque” poprowadzi Przemysław Babiarz.

Trzeci sezon show “The Voice Kids” powróci na antenę TVP2 tuż po zakończeniu “The Voice Senior”. Pierwsze dwa odcinki “Przesłuchań w ciemno” zostaną wyemitowane w Nowy Rok, a kolejne będą emitowane w soboty o 20:05. Do Jedynki powróci natomiast reality show “Sanatorium miłości”. Nowy sezon będzie liczyć 10 odcinków, a pierwszy zostanie wyemitowany w niedzielę, 5 stycznia o 21:15.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger