„Maria Matejko”, „Osaczony” i „Kowalscy kontra Kowalscy” nowymi serialami Polsatu

Ruszyły zdjęcia do trzech nowych seriali Polsatu – „Maria Matejko”, „Osaczony” i „Kowalscy kontra Kowalscy”. Seriale zadebiutują na antenie Polsatu po wakacjach lub wiosną. W związku z zagrożeniem COVID-19 producenci seriali zapewniają twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Obsada serialu “Kowalscy kontra Kowalscy”

“Maria Matejko”

„Maria Matejko” opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. Czy jej ogromna wiedza, inteligencja, doskonała intuicja i wewnętrzna siła pomogą jej się w tym świecie odnaleźć?

Każdy odcinek to osobna, wciągająca historia kryminalna, rozgrywająca się w innym środowisku, nad którą brawurowo i z pełnym poświęceniem pracować będzie pani komisarz, w której rolę wcieli się aktorka teatralna i filmowa, Paulina Chruściel. W pozostałych rolach znani i lubiani aktorzy: Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Krystian Wieczorek i Anna Matysiak. Za reżyserię serialu odpowiada Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji jest Justyna Pobiedzińska.

“Kowalscy kontra Kowalscy”

„Kowalscy kontra Kowalscy” to opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko to samo popularne w Polsce nazwisko, a różni właściwie wszystko! Ale czy na pewno…? Choć żyją w dwóch zupełnie innych światach oraz dzieli ich wykształcenie, status społeczny i finansowy, priorytety, styl życia, to nagle jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliżsi, niż można to było przewidzieć. Pewna wizyta w szpitalu rozpocznie lawinę zaskakujących i przezabawnych zdarzeń w życiu obu familii. Serial w prześmieszny sposób podejmie temat, czy z rodziną rzeczywiście najlepiej wychodzi się na zdjęciach oraz na ile pieniądze są gwarantem szczęścia…

Ekranowe małżeństwa tworzyć będą Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska oraz Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kwiatkowska. Ich synowie – Patryk Cebulski i Jakub Zdrójkowski – starać się będą o względy pięknej Eli, w którą wciela się Wiktoria Gąsiewska. Plejadę aktorskich gwiazd dopełnią m.in. Paweł Wawrzecki, Mikołaj Cieślak, Bartosz Obuchowicz i Joanna Orleańska. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Okił Khamidov.

“Osaczony”

Z pozoru spokojne, senne, niczym niewyróżniające się osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą. W każdym domu na pozór normalna, szczęśliwa rodzina. Ale nic nie jest takie, jakim się wydaje. W trakcie porannego joggingu Michał (Leszek Lichota) znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca, syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi niezłomny detektyw Kron, w myśl zasady, że ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym.

Od tamtej chwili życie Michała zamienia się w koszmar. Media i sąsiedzi wydają na niego wyrok, żona też nie stoi zdecydowanie po jego stronie. Z każdą chwilą jest coraz bardziej osaczony. Aby wyrwać się z matni, będzie próbował udowodnić winę komuś innemu. A przecież w każdym domu może kryć się morderca…

„Osaczony” to oparty na australijskiej licencji sześcioodcinkowy serial kryminalny, nie tylko o zbrodni, ale też o tajemnicy, namiętności i zdradzie. O wszystkim tym, co czasami nie pozwala nam zasnąć w nocy. W rolach głównych: Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska. W pozostałych rolach: Mateusz Janicki, Wojciech Błach, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Sadowska.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger