“Uzdrowisko” – nowy serial TVP2. Aldona Orman i Magdalena Waligórska w obsadzie

“Uzdrowisko” to nowy serial codzienny, który zadebiutuje na antenie TVP2 już 31 sierpnia. To jedna z kilku nowości Telewizji Polskiej, które pojawią się w jesiennej ramówce. W serialu zobaczymy m.in.: Artura Kocięckiego, Małgorzatę Sadowską, Aldonę Orman, Magdalenę Waligórską, Bartłomieja Piekarskiego i Michał Chorosińskiego.

Uzdrowisko TVP2

Uzdrowisko TVP2

„Uzdrowisko” to serial, którego akcja toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Ich perypetie splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w uzdrowisku to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i doświadczenia nowych emocji.

W serialu pojawi się także Kinga Zygmunt, Ewa Florczak, Izabella Olejnik, Maria Kowalik, Ryszard Kluge i Anna Dzierża. Widzowie w produkcji zobaczą jednak nie tylko aktorów ze stałej obsady, ale również gości specjalnych, których niecodzienne perypetie i wątki wpłyną na funkcjonowanie uzdrowiska. W pierwszym odcinku będą to bohaterki „Sanatorium miłości” – Nina Busk i Wiesława Kwiatek.

Emisja serialu w dni powszednie, począwszy od 31 sierpnia o 19:00, zaś powtórki o 13:35.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger