Wiemy, kiedy będzie emitowany nowy serial Polsatu “Zawsze warto”!

Już we wrześniu premiera nowego serialu “Zawsze warto” w telewizji Polsat. Wiemy, w jaki dzień będzie emitowany.

Zawsze warto emisja Polsat jesień

Zawsze warto – emisja w Polsacie już od września!

Nowy serial Polsatu “Zawsze warto” będzie można oglądać w środy o 21.05, począwszy od 4 września. Główne role w nim grają: Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa oraz Weronika Rosati. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

– W życiu każdej z nas pojawiają się prawda i kłamstwo, miłość i nienawiść, tajemnice i problemy, których nie można tak łatwo rozwiązać. Ale solidarność i siła kobiet przenoszą góry. I o tym jest ten serial – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Bohaterkami serialu są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu. Mimo że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie – o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia „nie”.

Marta, Dorota i Ada – każda z nich jest w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego, nie chciały zostać przyjaciółkami. Życie rozdało już dla nich role drugoplanowe, zepchnęło na margines. Teraz razem znajdują siłę, by napisać jego nowe rozdziały. Uwolnić się, zaczerpnąć oddechu, pójść dalej. Nowa rozgrywka, nowa szansa. Często można w tej grze stracić, ale czasem można wygrać szczęście. Warto zaryzykować?

„Zawsze warto”: Nowy serial w Polsacie już jesienią!

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Skoro nie będę oglądał w środowe wieczory nowy serial Polsatu pt. „Zawsze warto”, to powtórki nowego serialu ma być emitowany: albo w soboty o godz. 10:45 w Polsacie, albo od 21 września w Polsacie 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger