“Roztańczony PGE Narodowy” już 21 sierpnia w TVP2. Kto wystąpi?

Przed nami kolejna edycja największej dyskoteki w Polsce – Roztańczony PGE Narodowy 2019! 21 września na PGE Narodowym w Warszawie zagrają największe gwiazdy muzyki disco i nie tylko. Transmisja koncertu w TVP2 od 20:05.

Roztańczony PGE Narodowy 2019 w TVP2

Roztańczony PGE Narodowy 2019

Na płycie PGE Narodowego zagrają ponownie największe gwiazdy m.in. król muzyki disco Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Michał Wiśniewski czy Marcin Miller z zespołem Boys. Tym razem na scenie zaprezentują się nie tylko gwiazdy disco polo – pojawi się m.in. Maryla Rodowicz, Cleo, Gromee, Dawid Kwiatkowski i Golec uOrkiestra.

Oprócz nich wystąpią: Sławomir, Ronnie Ferrari, Łobuzy, After Party, Extazy, Top Girls, News, Defis, Camasutra, Jorrgus, Miły Pan, Brave, Long & Junior, Luka Rosi, Weekend, Daj To Głośniej, Dejw, Exaited, Borys LBD i D-Bomb.

Jesień w TVP2

W jesiennej ramówce Dwójki pojawiło się kilka nowości. 9 września wystartował program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”oraz“Gotowi do gotowania. Start!”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutował program “Najgorszy kucharz“ i “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 został przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal prowadzi go Maciej Kurzajewski). Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger