Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 już 5 sierpnia w Polsacie

Trzydziestolecie disco polo z udziałem największych gwiazd. Podczas koncertu występy między innymi takich artystów jak Boys, Shazza, Cliver, Weekend, Piękni i Młodzi, Sławomir, Mig, Daj To Głośniej i After Party, czyli podczas jednego wydarzenia na scenie cały przekrój artystów, którzy królowali i królują w muzyce tanecznej. Disco Hit Festiwal Kobylnica 5 sierpnia w Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i POLO TV.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022, fot. Polsat

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022, fot. Polsat

Mieszanka pokoleń

Kultowy Disco Hit Festiwal Kobylnica to najważniejsza impreza disco polo i dance w Polsce. Święto muzyki, podczas którego na jednej scenie, jednego wieczoru występują wykonawcy młodego pokolenia oraz gwiazdy, które od lat znajdują się na szczycie list przebojów.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 pod znakiem jubileuszy

Tegoroczna edycja poświęcona jest trzydziestoleciu disco polo, a więc obejmie cały przekrój artystów królujących w tym gatunku od lat 90. do czasów współczesnych. W programie wspomnienia i wyjątkowe materiały o tym, jak zmieniali się wykonawcy, ich teledyski i stylizacje artystów. Na scenie Shazza świętująca trzydziestolecie pracy artystycznej, Cliver z okazji swojego dwudziestolecia, a także dziesiąte urodziny grupy Piękni i Młodzi. Jubileuszowa gala to sentymentalna podróż w czasie przez trzy dekady kolorowego nurtu muzyki tanecznej.

Wyśmienici artyści na scenie

W Kobylnicy także inne wielkie gwiazdy, które przygodę muzyczną zaczynały w latach 90.: Boys, Top One, Bayer Full, Voyager, Marcin Siegieńczuk, Fanatic oraz przedstawiciele młodego pokolenia: Mig, Weekend, MiłyPan, Daj to głośniej, Łobuzy, Defis, Playboys, Camasutra, After Party i wielu innych. W roli prowadzących Sławomir i Kajra oraz Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music).

>> CZYTAJ WIĘCEJ:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger