Nowe reality show “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” od 9 września w TVP2

Wzajemna rywalizacja teściowych i synowych to przedmiot wielu anegdot, jednak w tym programie panie będą musiały ściśle ze sobą współpracować! Nowe reality show “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” będzie emitowane aż 5 razy w tygodniu. Pierwszy odcinek już 9 września w TVP2.

Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? emisja TVP2 casting

fot. Teściowe i synowe/ Facebook

Dwuosobowe zespoły, każdy złożony z teściowej i synowej, będą się nawzajem zapraszać na przygotowane przez siebie mini przyjęcia. Celem jest wyłonienie najlepszej gospodyni i kucharki. W każdym odcinku emitowanym od poniedziałku do czwartku zaprezentuje się jedna para uczestników. W piątkowych odcinkach będą wybierane zwycięskie pary, które otrzymają 10 000 zł.

Castingi do programu wciąż trwają. Aby wziąć udział w reality show, należy wysłać zgłoszenie na adres tescioweisynowe@tvp.pl lub zadzwonić pod numer 601 600 455.

Pierwszy sezon programu liczy 79 odcinków. Emisja reality show “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi” od poniedziałku do piątku o 18:55 w TVP2, począwszy od 9 września. Powtórki od poniedziałku do piątku o 13:05.

Kasia Cichopek z mężem w jury programu “Czar Par”

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. Również 9 września wystartuje program “Gotowi do gotowania? Start!“, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutują programy “Najgorszy kucharz” i “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski). Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger