“Najgorszy kucharz” od 12 września w TVP2. Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc w jury

Nowy nietypowy program kulinarny TVP2, w którym najgorsi kucharze w Polsce trafią pod skrzydła dwóch mistrzów kuchni, by nauczyć się gotowania na profesjonalnym poziomie i z kulinarnych ignorantów zmienić się w prawdziwych pasjonatów.

Najgorszy kucharz TVP2

Jury “Najgorszy kucharz” TVP2

„Najgorszy kucharz” to jedyny program w Polsce dla tych, którzy naprawdę nie potrafią gotować! Tutaj im gorzej, tym lepiej. Ale tylko do czasu. Najgorsi kucharze, zgłoszeni przez zniecierpliwionych mężów, żony, partnerów życiowych oraz wiecznie głodne dzieci, przez dziesięć tygodni, pod okiem dwóch profesjonalnych kucharzy, będą zgłębiali tajniki gotowania, a najlepszy z nich zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną!

16 uczestników, podzielonych na dwie drużyny, pod wodzą dwóch mentorów – Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca, nauczy się podstaw gotowania oraz posługiwania się sprzętami i narzędziami kuchennymi, o istnieniu których nawet nie mieli pojęcia. Będzie zaskakująco, ale przede wszystkim zabawnie. Kulinarne antytalenty będą rywalizować między sobą w kuchennych konkurencjach, a szefowie oraz goście specjalni będą oceniać ich umiejętności. Motywacją do ciężkiej pracy i chęci nauki będzie przede wszystkim satysfakcja, radość bliskich, ale i atrakcyjna, finansowa nagroda główna. Ten, kto poczyni najszybsze postępy i nabędzie najwięcej umiejętności, zostanie wybrany przez profesjonalne jury zwycięzcą programu „Najgorszy Kucharz”.

„Najgorszy Kucharz” to polska wersja formatu „Worst cooks”, należącego do All3Media. Show produkowany był w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, gdzie wyemitowano już szesnaście sezonów tego programu.

Pierwszy odcinek nowego show już 12 września o 20:35. Kolejne premierowe odcinki “Najgorszego kucharza” w czwartki o 20:50 w TVP2. Powtórki w soboty o 15:45.

Jesień w TVP2

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. 9 września wystartuje program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” oraz “Gotowi do gotowania. Start!”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutuje także program “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski) i serial “Echo serca”. Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger