Poniedziałek przed TV: Co wydarzy się w “M jak miłość”, “Barwach szczęścia”, “O mnie się nie martw” i “Na Wspólnej”? [16.09]

Już w poniedziałek, 16 września, największe stacje telewizyjne wyemitują nowe odcinki hitowych seriali. Co wydarzy się w nowym odcinku “M jak miłość”, “Barw szczęścia”, “O mnie się nie martw”, “Na Wspólnej”, “Klanu” i “Pierwszej miłości”? Opisy odcinków w poniższym artykule.

M JAK MIŁOŚĆ – ODC. 1453

TVP2 | PONIEDZIAŁEK-WTOREK, 20:55 | POWTÓRKA: WTOREK-ŚRODA, 14:10

Do domu Zduńskich dostaje się włamywacz, którego Kinga przyłapuje na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do groźnego wypadku. Julka stara się namówić Pawła, by na spółkę kupili mieszkanie i pomyśleli o powiększeniu rodziny. Między Otarem i personelem bistro znów wybucha konflikt, który kończy się przyjazdem policji. Asia na nowo rozkwita dzięki związkowi z Leszkiem. Wojtek nadal jednak sąsiada nie lubi i uważa, że Michał byłby dla jego matki dużo lepszym partnerem życiowym. Do biura Chodakowskiej zagląda niespodziewanie Nina.

BARWY SZCZĘŚCIA – ODC. 2093

TVP2 | PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, 20:10 | POWTÓRKA: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, 11:55/19:35

Do zmiany decyzji nie przekonują Tadeusza ani wierni, ani nawet ksiądz dziekan. Nawrot postanawia zrzucić sutannę. Bożena i Bruno wybierają się na aukcję charytatywną obrazów Izy Małek. Na miejscu okazuje się, że pomylili terminy i malarka zaprasza ich do siebie na herbatę. Na Stańskich robi wrażenie więź kobiety z jej córeczką. Okazuje się, że kłopoty zdrowotne Iwony wynikają z tego, że na Ukrainie pracowała ponad swoje siły. Niestety Pyrka nie może wracać do zdrowia w rodzinnym domu z powodu chorującego na grypę Stasia. Marek z radością przyjmuje dziewczynę pod swój dach i opiekę. Aldona i Basia – bez powodzenia – proszą dyrektor Kujawiak o łaskawsze traktowanie Aleksa i Johna, którzy po wypadku wrócili już do szkoły. Tego samego dnia nauczycielka zjawia się w Zdrówku i zaczyna bezpardonowo flirtować z Borysem.

O MNIE SIĘ NIE MARTW – ODC. 1, SEZON 11

TVP2 | PONIEDZIAŁEK, 21:40 | POWTÓRKA: PIĄTEK, 14:10/ SOBOTA, 13:10

Marcin postanawia bez zapowiedzi odwiedzić Aśkę w jej nowej pracy. Nieoczekiwanie staje się świadkiem konfliktu jej pracowników, co tylko pogłębia jego zmieszanie i dezorientację. Aśka nie przejmuje się opinią Marcina, bo ma na głowie poważniejszy problem, którym na razie nie chce się z nikim dzielić. Tymczasem Paweł i Sylwia nadal oswajają się z myślą, że ich związek wkroczył na całkowicie nowy etap, a ich życie już nigdy nie będzie takie samo. Zupełnie innym okiem patrzą więc na niepełnoletniego syna klientów, który przysporzył rodzicom niemal tyle samo kłopotów, ile oni przysporzyli jemu. Krzysiek i Marta od miesiąca mieszkają z Danką Małecką, miłośniczką country i jedzenia na telefon, prywatnie matką
Krzyśka. Liczą już godziny do wylotu Danki do wytęsknionego Teksasu. Niestety, stały problem Lisieckiego tym razem pokrzyżuje plany życiowe wszystkich mieszkańców kamienicy przy Żelaznej.

KLAN – ODC. 3512

TVP1 | PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, 18:00

Beata cały czas martwi się sytuacją z Elizą. Tym bardziej że Lutka podsyca jej podejrzenia. Uważa, że młoda i ładna dziewczyna w bliskich relacjach z mężem to zawsze jest zagrożenie. Radzi, żeby Beata zagrała trochę na emocjach Piotra i znalazła też jakąś pasję. Proponuje wypad do klubu tanecznego razem z nimi. Witold składa szefowej biznes plan napisany wczoraj z pomocą Surmaczowej. Ma nadzieję na szybką decyzję, ale Barbara obiecuje, że go przejrzy do końca przyszłego tygodnia. W gabinecie Pawła zjawia się Andrzej Marczyński. Niespecjalnie chętnie mówi o swojej przeszłości i nie zdradza też powodu, dla którego odwiedził Pawła. Po kolejnym zabiegu od Bogny wychodzi Rutka. Znowu spotyka Leszka i pyta
o możliwość podwiezienia. Tym razem zapłaci za kurs jak za normalną taksówkę. Ku zaskoczenia Leszka proponuje mu pracę u siebie.

PIERWSZA MIŁOŚĆ – ODC. 2911

POLSAT | PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, 18:00 | POWTÓRKA: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, 14:00

Sprawa zatrutej ziemi doprowadza Wekslera do szału. Tym bardziej, że “YOLO” nagłośniło temat. W biurze Karola zjawia się wściekły inwestor, chce zerwać umowę z Wekslerem. Karol znów prosi o pomoc Kalinę. Tym razem jednak sprawy idą za daleko. Dziewczynie puszczają nerwy, policzkuje inwestora. Paweł uświadamia sobie, że jest zakochany w Kalinie. Dominik namawia go, by jej o tym powiedział. Paweł bije się z myślami, ale ostatecznie decyduje na odważny krok: kupuje kwiaty i jedzie do Jagody wyznać swoje uczucia. Łukasz spotyka się z Wodnikiem. Gangster upewnia się, że Łukasz kontroluje Hiszpana, który zaczął sypać.

NA WSPÓLNEJ – ODC. 2942

TVN | PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK, 20:15

Malwina znowu stanowczo wyrzuca z klubu narkotykowych dilerów. Ci wracają – tym razem ze swoim szefem. Mężczyzna jest bezwzględny – grozi Malwinie, że potnie jej twarz!!! Tymczasem Norbert znajduje naćpanego Bruna leżącego we własnych wymiocinach… Weronika jest rozdrażniona – Robert to zauważa. Roztocka zdaje sobie sprawę, że długo nie ukryje przed mężem prawdy o wypadku. Po południu jedzie z Agnieszką w miejsce, gdzie potrąciła Kamilę. Widząc słabe oświetlenie terenu, kobiety wpadają na plan… Ewa dowiaduje się od syna o wyjeździe Elżbiety na zagraniczną operację.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger