“Wkręceni w randkę” od 12 września w TVP2. O co chodzi w nowym programie randkowym?

W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Znalezienie prawdziwej miłości w XXI wieku to nie lada wyzwanie! Ale od czego ma się przyjaciół? Właśnie na bliskich mogą liczyć osoby szukające miłości w nowym programie TVP2 „Wkręceni w randkę”.

Wkręceni w randkę TVP2- Aleksander Sikora i Anna Lucińska

Wkręceni w randkę TVP2- Aleksander Sikora i Anna Lucińska

W każdym odcinku programu poznamy jedną osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, wytypuje dla niej trzech idealnych kandydatów (lub kandydatki), a następnie zaaranżuje trzy „przypadkowe” spotkania.

Dopiero po trzeciej randce „wkręcany” dowie się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. W studiu, razem z prowadzącym Olkiem Sikorą, wspólnie obejrzą relację z odbytych spotkań. A potem już czas na decyzję. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater zechce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudzi największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości?

Idea programu oparta jest na zagranicznym formacie „Matchmakers”, wykreowanym przez firmę Roses are Blue oraz dystrybuowanym przez Propagate International.

Pierwszy odcinek nowego show już 12 września o 21:40. Kolejne premierowe odcinki programu “Wkręceni w randkę” w czwartki o 21:55 w TVP2. Powtórki w niedziele o 22:00.

Jesień w TVP2

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. 9 września wystartuje program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”oraz“Gotowi do gotowania. Start!”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutuje także program “Najgorszy kucharz“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski) i serial “Echo serca”. Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger