“The Voice Senior” od 7 grudnia w TVP2. W jury m.in. Alicja Majewska i Urszula Dudziak

Już 7 grudnia o 20:05 w TVP2 startuje pierwsza edycja programu “The Voice Senior”. Cały sezon składa się z czterech odcinków. Finał “The Voice Senior” zaplanowano wstępnie na 28 grudnia.

fot. Natasza Młudzik / TVP

fot. Natasza Młudzik / TVP

Jak ustalił portal telerozrywka.pl, w jury “The Voice Senior” pojawi się dwóch wokalistów, którzy w przeszłości byli trenerami “The Voice of Poland” oraz dwie wokalistki, które wcześniej nie były związane z formatem “The Voice“. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Marta Manowska.

JURY “THE VOICE SENIOR”:

  • Andrzej Piaseczny – piosenkarz, autor tekstów, aktor; trener w I, VI, VII i VIII edycji “The Voice of Poland”.
  • Marek Piekarczyk – wokalista i autor tekstów; trener w II, III, IV i V edycji “The Voice of Poland”.
  • Urszula Dudziak – wokalistka i kompozytorka jazzowa; na scenie od 1958 roku.
  • Alicja Majewska – piosenkarka; na scenie od 1968 roku.

W programie nie będzie etapu “Bitew”, a jedynie “Przesłuchania w ciemno”. “Nokaut” i “Finał”. Pierwsze dwa odcinki to “Przesłuchania w ciemno”. W tym etapie każdy z czterech trenerów utworzy 4-osobowe drużyny. 16 osób wybranych przez jurorów zaprezentuje się w trzecim odcinku programu. Zasady są analogiczne do “Nokautu”, który możemy oglądać w “The Voice of Poland”. Po tym etapie w każdej drużynie zostaną dwie osoby. Finałowy odcinek programu będzie składać się z dwóch części – pierwsza część zostanie nagrana wcześniej (nagranie zaplanowano na 13 listopada), a druga zostanie pokazana na żywo – w tej części zostanie ogłoszony zwycięzca programu. W finale zaprezentuje się łącznie ośmiu uczestników – po pierwszym etapie każdy z jurorów będzie musiał dokonać wyboru – z jednym uczestnikiem będzie musiał się pożegnać, a drugiego wysłać do drugiego etapu finału, w którym o zwycięstwie zadecydują już tylko widzowie.

Znamy wszystkich trenerów „The Voice of Poland 10”! Wśród nich Margaret i Kamil Bednarek

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger