Kolejne zmiany w TVP2: “O mnie się nie martw” w poniedziałki, “The Wall. Wygraj marzenia” w niedzielne wieczory

Już we wrześniu startuje zupełnie nowa, jesienna ramówka Dwójki. 2 września o 20:10 startuje nowy sezon serialu “Barwy szczęścia”, a od soboty, 7 września będą startować kolejne pozycje programowe Dwójki. Kilka dni temu informowaliśmy, że po wakacjach “Rodzinka.pl” będzie emitowana w niedzielne popołudnia, a “Czar par” w piątkowe wieczory. Okazuje się, że to nie jedyne zmiany i nowości w jesiennej ramówce TVP2.

O mnie się nie martw nowa pora emisji poniedziałek TVP2

“O mnie się nie martw” w poniedziałki od września w TVP2

16 września o 21:55 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 11. sezonu serialu “O mnie się nie martw”- nowe odcinki będzie można oglądać jesienią w poniedziałki po “M jak miłość”. Do tej pory serial był emitowany w piątki o 20:45.

We wrześniu Dwójka wyemituje także cztery premierowe odcinki teleturnieju “The Wall. Wygraj marzenia”, które nie zostały pokazane wiosną w Jedynce. Zaległe odcinki 4. sezonu będzie można oglądać w niedzielne wieczory – o 20:05, począwszy od 8 września. Na razie nie wiadomo, czy TVP zamówi 5. sezon tego teleturnieju.

“The Wall. Wygraj marzenia” to teleturniej oparty na amerykańskim formacie “The Wall” na licencji NBC. Program nagrywany jest w studio Transcolor w Szeligach koło Warszawy (w tym samym realizowane są lub były również inne wersje: rumuńska, niemiecka, rosyjska, grecka, fińska, australijska, izraelska i brytyjska).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger