“Dziewczyny ze Lwowa 4” w piątkowe wieczory w TVP1. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Od września serial “Dziewczyny ze Lwowa 4” będzie emitowany w piątkowe wieczory o 20:35 w TVP1. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Dziewczyny ze Lwowa TVP1

“Dziewczyny ze Lwowa 4” w TVP1

Trzecia seria „Dziewczyn ze Lwowa” nie rozwiązała wszystkich dylematów głównych bohaterek, a czwarta, być może zagmatwa je jeszcze bardziej. Katia wciąż nie dokonała wyboru i nie wie, czy kierować się sercem i wybrać młodego i przystojnego, ale biednego Ryśka, czy bogatego i ważnego, ale jednak starego Sarkisjana. Jak się okaże, zdecyduje za nią samo życie. Czy Polinie, która zrozumiała, że nie potrafi żyć bez Kapitana, uda się przerwać złą passę w miłości do „mundurowych” i czy pomimo oporów natury moralnej wejdzie w kolejny biznes z Matyldą i Konstantym? Olya postanowiła zaakceptować fakt, że ma ojca – w jaki sposób będzie budowała bliską relację z nim i jak to wpłynie na jej życie z Tomkiem i… jego matką? Poprzedni, trzeci sezon najbardziej uporządkował życie Swiety i Uljany. Jak się okaże, tylko pozornie.

W czwartym sezonie pojawią się nowi aktorzy, między innymi Paulina Gałązka, Michał Mikołajczak, Wojciech Brzeziński. Zdjęcia kręcone są głównie w Warszawie i okolicach.

“Dziewczyny ze Lwowa”- premierowe odcinki w piątki o 20:35, powtórki w niedziele o 18:35.

“Gra słów. Krzyżówka”, “Postaw na milion” i “Magazyn Ekspresu Reporterów” w jesiennej ramówce TVP1

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger