Program “Gotowi do gotowania. Start!” od 9 września w TVP2. Kto poprowadzi nowe show?

Nowy program codzienny “Gotowi do gotowania? Start!” startuje już 9 września w TVP2! Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 18:30, a powtórki o 13:35.

Marzena Rogalska prowadząca "Gotowi do gotowania? Start!"

Marzena Rogalska – prowadząca “Gotowi do gotowania? Start!”

Nowe show poprowadzi Marzena Rogalska. W programie wystąpią dwie drużyny, a w każdej z nich dwie osoby – dobrze znany widzom szef kuchni oraz osoba z widowni. Drużyny w każdym odcinku otrzymują jedno zadanie – muszą przygotować pyszny posiłek w 20 minut. Do dyspozycji mają tylko produkty z tajemniczej torby. Znajdują się w nich różne składniki, ale ich łączna wartość nie przekracza 25 złotych.

Program jest przygotowany w pełnej współpracy z partnerem – Jeronimo Martins, właścicielem sieci sklepów Biedronka. Uczestników amatorów w ich kulinarnych zmaganiach wspierać będą profesjonalni szefowie kuchni: Marco Ghia, Adriana Marczewska, Michał Bałazy, Dominika Wójciak, Piotr Ostrowski oraz Charles Daigneault.

Kasia Cichopek z mężem w jury programu “Czar Par”

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. Również 9 września wystartuje program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutują programy “Najgorszy kucharz” i “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski). Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger