20. sezon “M jak miłość” od 10 września w TVP2! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

Jubileuszowy 20. sezon „M jak Miłość” już jesienią w TVP2! Premierowe odcinki od 10 września, w każdy poniedziałek i wtorek o 20:55. Co wydarzy się w nowym sezonie serialu?

M jak miłość 20. sezon po wakacjach 2019 TVP2

20. sezon M jak miłość

Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) będą świętować, bo spełni się ich największe marzenie. Gdy okaże się, że Lisiecka zajdzie w ciążę, mąż będzie gotów nosić ukochaną na rękach. Z kolei Ula (Iga Krefft), tylko z pozoru znajdzie szczęście u boku męża (Arkadiusz Smoleński). Cały czas będzie jednak myśleć o Janku (Tomas Kollarik), aż w końcu oboje dadzą Bartkowi powód do zazdrości!

Kisielowa nie da o sobie zapomnieć…

U Mostowiaków nadal będą mieszkać Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z Żakiem (Krzysztof Tyniec), coraz bardziej grając gospodarzom na nerwach. Artur (Robert Moskwa) mało nie wybuchnie, gdy Robert zacznie „adorować” Marię (Małgorzata Pieńkowska)… W finale cierpliwość straci nawet Barbara (Teresa Lipowska), gdy Żak bez pytania weźmie szachy, należące do Lucjana. Jak zakończy się dla seniora ta „wpadka”?
Tymczasem Mateusz (Krystian Domagała) zostanie w Polsce, by przygotować się do matury i od razu zacznie chodzić z Lilką (Monika Mielnicka) na wagary, ku przerażeniu opiekującej się nim Marii. Po kilku tygodniach, z każdym dniem coraz bardziej zakochani, młodzi postanowią przeżyć razem swój „pierwszy raz”.

W premierowych odcinkach Rogowska dostanie też złą wiadomość o śmierci Kamila Starskiego. Biznesmen pozostawi swój testament u Wernera (Jacek Kopczyński) i w ostatnim liście poprosi prawnika oraz Marię, by odszukali jego nieślubnego syna, z którym nie miał dotąd kontaktu. Kim okaże się chłopak, który odziedziczy fortunę Starskiego?

W kolejnym sezonie Agata (Katarzyna Kwiatkowska) odzyska radość życia i nawiąże gorący romans. Jej brat się tym zaniepokoi, obawiając się, że znów trafiła na mężczyznę, który złamie jej serce. Kto okaże się wybrankiem lekarki? W premierowych odcinkach widzów czeka spora też dawka adrenaliny: Skalski (Tomasz Ciachorowski) postanowi zemścić się na Izie (Adriana Kalska) oraz Marcinie (Mikołaj Roznerski) i zastawi na młodych pułapkę, uderzając, gdy zakochani pojadą nad jezioro. Czy Chodakowski zdoła obronić rodzinę, a szaleniec znów trafi za kratki?

Do obsady jesiennego sezonu „M jak Miłość” dołączy Tomasz Dedek, który wcieli się w rolę Olewicza – sąsiada Marcina oraz Izy znad jeziora. Grany przez niego bohater szybko okaże się czarnym charakterem. Kłamstwa, szantaż – w ciągu kolejnych tygodni poznamy Olewicza od najgorszej strony, a jego ofiarą będzie jeden z głównych bohaterów serialu.

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu “Barwy szczęścia”? [JESIEŃ 2019]

Jesień w TVP2

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. 9 września wystartuje program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”oraz“Gotowi do gotowania. Start!”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutuje program “Najgorszy kucharz“ i “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski). Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger