“Tajemnice rodu Valentów” od 14 marca w Dwójce

“Tajemnice rodu Valentów” to nowy serial, który zadebiutuje na antenie Dwójki. Jest to czeska produkcja, którą TVP proponuje widzom zamiast rosyjskich seriali. Emisja od poniedziałku do czwartku o 21:55.

"Tajemnice rodu Valentów" w TVP2

“Tajemnice rodu Valentów” w TVP2

Jest jesień 1918 roku. Właśnie zakończyła się pierwsza wojna światowa. Monarchia austro-węgierska upadła i proklamowano istnienie niepodległej Czechosłowacji. Serial prezentuje tytułową rodzinę Valentów, która wzbogaciła się na dostawach rządowych podczas I wojny światowej. Dotychczas zamieszkująca małą wieś rodzina, przeprowadza się do serca Czech – Pragi – gdzie zaczyna rozbudowywać praską Dzielnicę 4. Okolica jest biedna, ale przedsiębiorcza rodzina przyczynia się do jej rozkwitu.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: „Ines, pani mej duszy” i „W trybach zbrodni” nowymi serialami TVP2

W kolejnych odcinkach widzowie śledzą losy członków rodziny Valentów – dwojga braci, którzy rozbudowują dzielnicę Podoli. Wkrótce okazuje się jednak, że przeprowadzając się do stolicy, wcale nie da się uciec przed przeszłością. Na jaw wychodzą kolejne szokujące sekrety skrywane przez familię. Wkrótce sprawą zaczyna interesować się policja.

Serial doczekał się trzech sezonów, na które składało się 48 odcinków trwających po około 50 minut. Wszystkie odcinki będą dostępne w TVP VOD, a kanał TVP2 można oglądać także za pośrednictwem nowej aplikacji – TVP GO.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger