Co wydarzy się w nowym sezonie serialu “Barwy szczęścia”? [JESIEŃ 2019]

Dramaty, romanse i zaręczyny już jesienią w premierowych odcinkach „Barw szczęścia”. Nowe odcinki serialu można oglądać od 2 września w TVP2. Emisja premierowych odcinków od poniedziałku do piątku o 20:10, z kolei powtórki w dni robocze o 11:55 i 19:35.

Barwy szczęścia jesień 2019 TVP2

Barwy szczęścia – jesień 2019

Co wydarzy się w nowym sezonie “Barw szczęścia”? [JESIEŃ 2019]

Rodzina Walawskich pogrąży się w rozpaczy po śmierci Moniki (Natalia Żyłowska), córki Piotra oraz Igi. Ojciec (Piotr Jankowski) wyśle dziewczynkę na wycieczkę zorganizowaną przez księdza Tadeusza. W drodze bus wiozący dzieci będzie miał wypadek i Monika zostanie ciężko ranna. Lekarze będą walczyć o jej życie, ale w finale mała odejdzie. Zdruzgotana Iga (Ada Fijał), będąc pewna, że ich córka zginęła przez zaniedbanie ojca, postanowi w końcu odebrać Piotrowi także prawo do opieki nad synem.

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) po wypadku również się załamie i widząc śmierć dziecka utraci wiarę. Po kilku tygodniach porzuci kapłaństwo i spróbuje znaleźć nową pracę.

Tymczasem Iza Małek (Agnieszka Warchulska) w premierowych odcinkach podejmie dramatyczną walkę o życie, po tym, jak lekarze zdiagnozują u niej raka mózgu. Malarka – świadoma, że jej choroba może oznaczać szybką śmierć, spróbuje zapewnić bezpieczną przyszłość swojej córce Paulince (Lena Jastrzębska). Czy pomoże jej w tym Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) – biologiczny ojciec małej?

Ciężkie chwile w nowym sezonie czekają także rodzinę Pyrków. Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) poważnie zachorują i trafią do szpitala.

Klara (Olga Jankowska), tuż przed planowanym powrotem do kraju, zostanie… aresztowana w USA! Marysią (Antonina Niewiarowska) zaopiekują się urzędnicy z polskiego konsulatu, którzy w finale odeślą małą do rodziny. Hubert (Marek Molak), by ratować żonę, od razu zacznie szukać prawnika. Jakie zarzuty usłyszy Klara i czy powróci w końcu do bliskich?

Z kolei Mariola (Agnieszka Mrozińska) w najbliższych tygodniach padnie ofiarą szantażu! Tomek (Tomasz Błasiak) spróbuje na nowo podbić jej serce, a gdy dziewczyna go odepchnie, postanowi się zemścić grożąc „ukochanej”, że udostępni w Internecie erotyczny film, który nagrał, gdy byli jeszcze parą. Czego zażąda w zamian za „dyskrecję”?

Sporo „grzeszków” do ukrycia w nowym sezonie będzie miała także Dominika (Karolina Chapko). Dziewczyna postanowi nakłonić Sebastiana (Kacper Krupski), by się z nią ożenił i jednocześnie, w tajemnicy przed ukochanym, zacznie łączyć sprzątanie… ze striptizem. Czy Kowalski odkryje w końcu, jak jego wybranka zarabia na życie?

W premierowych odcinkach niebezpieczny sekret połączy poza tym Malwinę (Joanna Gleń) i Adama (Marcin Kwaśny). Oboje nawiążą ognisty romans, który na początku będą utrzymywać w tajemnicy. Gdy Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że mąż ją zdradził, niemal rzuci się na rywalkę z pięściami.

Szalona miłość również u seniorów. Na jesieni Marczakowie wezmą w końcu rozwód, a Jerzy (Bronisław Wrocławski) od razu poprosi o rękę Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska). Jak bliscy zareagują na ich zaręczyny? Tego dowiemy się w nowych odcinkach serialu.

20. sezon “M jak miłość” od 10 września w TVP2! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger