“Stepowa miłość” zastąpi “Kozacką miłość” w TVP2. O czym opowiada serial?

“Stepowa miłość” to rosyjsko-ukraińska produkcja z 2014 roku, znana również pod nazwą “Ostatni Janczar”. Serial zastąpi “Kozacką miłość” i nowe odcinki będzie można oglądać od 26 stycznia w dni robocze o 18:45. “Stepowa miłość” liczy 115 odcinków i jest niejako kontynuacją losów Marysi Sotnik oraz innych głównych bohaterów “Kozackiej miłości”.

"Stepowa miłość" w TVP2

“Stepowa miłość” w TVP2

Serial opowiada historię pięknej i odważnej Marysi, która jeździ konno. Pewnego dnia spostrzega ją Gulkhan, syn sułtana. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a następnie zabiera ją do pałacowego haremu…

Głównym bohaterem jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz później dzięki poznaniu Marysi, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. Mężczyzna i kobieta zakochują się w sobie i pragną ukryć się przed wszystkimi.

Opis pierwszego odcinka (emisja 26 stycznia o 18:45 oraz 27 stycznia o 13:35 w Dwójce):

Kozacki oddział Jermołaja jest wyznaczony do walki z kontrabandą. Zatrzymuje karawanę Giulchana, syna tureckiego ambasadora. Giulchan jest wściekły z powodu poniżenia i znieważenia. Podczas utarczki dochodzi do groźnego incydentu – jeden z Kozaków spada z konia. Okazuje się, że to Marysia, której uroda i odwaga wywiera ogromne wrażenie na Giulchanie. W Marysi jest jednak zakochany Jermołaj, dowódca oddziału, a z kolei jej wpada w oko tajemniczy janczar, który ją śledzi. Zaalarmowany strzałami nadjeżdża Fiodor, ataman z pobliskiej stanicy, który poszukuje zaginionej siostry. Okazuje się, że to właśnie Marysia, członikini oddziału Jermołaja.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger