Teleturniej “Gra słów – Krzyżówka” od 2 września w TVP1

Telewizja Polska pracuje nad nowym, autorskim teleturniejem, który zadebiutuje na antenie TVP1 już 9 września- dowiedział się portal telerozrywka.pl. “Gra słów – Krzyżówka” będzie emitowany aż 5 razy w tygodniu- od poniedziałku do piątku o 15:35.

Gra słów - Krzyżówka

Gra słów – Krzyżówka

Każdy odcinek potrwa 25-30 minut, a w każdym tygodniu widzowie zobaczą 4 odcinki zasadnicze i 1 odcinek finałowy- w odcinku finałowym zmierzą się najlepsi gracze z czterech odcinków. W jednym odcinku będzie można wygrać maksymalnie 5000 zł. Za produkcję będzie odpowiadać przedsiębiorstwo Fajgiel, które w latach 90′ produkowało teleturnieje “Krzyżówka 13-latków” i “Krzyżówka szczęścia”. Co więcej, nagrania nowego teleturnieju odbędą się w ośrodku regionalnym TVP3 Wrocław.

Obecnie można zgłaszać się do nowego teleturnieju- wystarczy wysłać maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i miejscem zamieszkania na adres dariusz@fajgel.com.pl. Pierwsze 20 odcinków nowego teleturnieju zostanie nagranych w dn. 2-5 lipca. Jak dowiedział się portal telerozrywka.pl, program poprowadzi Radek Brzózka, znany m.in. z programu “Jak to działa?”.

AKTUALIZACJA: Byliśmy na planie nowego teleturnieju “Gra słów. Krzyżówka”. Tylko u nas zdjęcia i zasady programu!

>> WIĘCEJ: Jesień w TVP2

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. 9 września wystartuje program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”oraz“Gotowi do gotowania. Start!”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutuje program “Najgorszy kucharz“ i “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski). Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br. Podsumowując, jesienią w Dwójce pojawi się aż 6 nowych formatów.

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Chrobak pisze:

    nie można wysłac meila

  1. 8 lipca 2019

    […] Teleturniej „Gra słów – Krzyżówka” od 2 września w TVP1 […]

  2. 8 lipca 2019

    […] Teleturniej „Gra słów – Krzyżówka” od 2 września w TVP1 […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger