2. sezon serialu “Echo serca” od 3 września w TVP2. Co wydarzy się w nowym sezonie?

W drugim sezonie „Echa serca” bohaterowie będą mierzyć się z konsekwencjami wybuchu gazu w Szpitalu Północnym. Najbardziej ucierpiała w nim Magda (Kamilla Baar-Kochańska), która doznała tak rozległych obrażeń mózgu, że jej życiu wciąż zagraża niebezpieczeństwo.

2. sezon serial Echo serca TVP2

2. sezon serialu “Echo serca” w TVP2

Magda stara się nie poddawać, chce walczyć o w miarę normalne życie, ale wie, że w tym stanie nie może pracować. Odchodzi na zwolnienie, a na jej miejsce do Szpitala Północnego przychodzi jej koleżanka ze studiów – Agnieszka (Anna Dereszowska). To ona zostaje psychologiem, do którego wszyscy przychodzą po pomoc.

Wartka akcja oparta na dramatycznych przypadkach medycznych i zdarzeniach, o których było głośno w polskich mediach, targani emocjami bohaterowie, miłość, zazdrość i nieustająca walka o życie – a wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie z Anną Dereszowską, Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych, już jesienią we wtorkowe wieczory w TVP2.

Pierwsze 3 odcinki nowego sezonu zostaną wyemitowane od razu po “M jak miłość” (bez przerwy reklamowej) czyli o 21:40. Kolejne premierowe odcinki w każdy wtorek o 21:50. Powtórki odcinków w każdą niedzielę o 23:00.

Jesień w TVP2

W jesiennej ramówce Dwójki pojawi się kilka nowości. 9 września wystartuje program “Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”oraz“Gotowi do gotowania. Start!”, a trzy dni później na antenie Dwójki zadebiutuje program “Najgorszy kucharz“ i “Wkręceni w randkę“. Dodatkowo do TVP2 zostanie przeniesiony z TVP1 teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” (nadal będzie go prowadził Maciej Kurzajewski). Jesienią Dwójka wyemituje także nowy sezon teleturnieju “Czar Par“, który powróci po 23 latach przerwy. W sobotnim prime-time pojawi się także polska wersja „The Voice Senior” – emisja w grudniu br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger