“Znaki” ujrzały światło dzienne. Nowy serial AXN od 10 października

W poniedziałkowy wieczór, w warszawskim Kinie Czary, telewizja AXN zaprezentowała dwa pierwsze odcinki swojej najnowszej lokalnej produkcji- serialu “Znaki”.

Na premierze obecni byli twórcy i obsada serialu oraz dziennikarze i partnerzy biznesowi AXN. Pokaz uświetnił koncert zespołu „Tulia”, którego utwory usłyszymy w serialu. Podczas pokazu serialu “Znaki”, goście mieli okazję obejrzeć dwa pierwsze odcinki produkcji i poznać kryminalną intrygę osadzoną w mrocznych i tajemniczych Górach Sowich – pełnych przepięknych widoków, ludycznych historii i tajemnic Trzeciej Rzeszy z czasów II Wojny Światowej.

Na imprezie obecna była obsada serialu:

Andrzej Konopka

 Helena Sujecka

Małgorzata Hajewska-Krzysztofik

Helena Englert

Mariusz Ostrowski

Mirosław Kropielnicki

Andrzej Mastalerz

Piotr Trojan

Magdalena Żak

Gościem specjalnym pokazu był zespół „Tulia”, znany z pięknych, ludowych aranżacji utworów. W ramach współpracy AXN z „Tulią” w serialu Znaki będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty artystek. W piątek, 28 września, odbędzie się premiera teledysku do autorskiego “Wstajemy już”, który trafił na ścieżkę dźwiękową produkcji.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Scenarzystami “Znaków” są: Błażej Przygodzki
(Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha,Prokurator) i Przemysław Hoffmann (Sprawiedliwi- Wydział kryminalny).

Premiera serialu Znaki w środę 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN

fot.: Radosław NAWROCKI / FORUM

Piotr Barański

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger