Amazon Prime Video już w Polsce

Kolejny międzynarodowy serwis z materiałami wideo “na żądanie” jest już dostępny dla Polaków.

Bez większego rozgłosu Amazon udostępnił na nowych rynkach, także w Polsce, usługę Prime Video, która dostępna jest pod adresem www.primevideo.com. Tym samym Polacy zyskali legalny dostęp do serwisu, który podobnie jak Netflix, za miesięczną opłatę daje dostęp w streamingu do filmów, programów i seriali.

Otworzenie się na nowe rynki zbiegło się z premierą motoryzacyjnego programu “The Grand Tour”, który prowadzą twórcy kultowego programu “Top Gear” – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. W ofercie znajduje się także wiele autorskich produkcji Amazonu, wśród nich m.in. “Seinfeld”, “Community”, “Transparent”, “Hand of God”, “Red Oaks”, “Preacher”, “Flesh and Bone”, “Startup”, “Justified”, “The Night Shift”, “Mozart in the Jungle”, “The Man in the High Castle”, “Goliath”, “Crisis in Six Scenes”, “Into the Badlands”.

Czy nowy serwis podbije polski rynek? Na razie nie ma na to wielkich szans. Na chwilę obecną serwis jest dostępny w angielskiej wersji językowej, a olbrzymia część produkcji pozbawiona jest polskich napisów. Problem może być także obca waluta. Dostęp do kolekcji Amazon Prime Video jest tańszy niż do Netflixa, ale też oferta jest uboższa. Cena wynosi 2,99 euro przez pierwsze pół roku, a następnie 5,99 euro miesięcznie.

Amazon Prime Video jest już dostępny także na Samsung Smart TV. Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV z 2015 i 2016 roku mogą korzystać zyskają m.in. dostęp do oferty filmów i seriali także w jakości Ultra HD.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger