“M jak miłość” – odc. 1580 – 1582: Nowy sąsiad Mostowiaków pomoże Uli? [OPIS ODCINKÓW]

Wielkie emocje w “M jak miłość”! Ula i Bartek przyjeżdżają w Grabinie, a Barbara próbuje zatrzymać ich na dłużej. Już w 1580. odcinku poznamy nowego bohatera. Tadeusz, sąsiad Mostowiaków, będzie miał pewną propozycję dla Uli i Bartka. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych trzech odcinków!

M jak miłość (1580), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1580), fot. MTL Maxfilm

Odcinki są dostępne w TVP VOD. Premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki w TVP2, a powtórki w Dwójce i TVP HD. Kanał TVP2 można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ODC. 1580

Lilka z Mateuszem wyjeżdżają do Australii – z nadzieją, że za oceanem uda im się w końcu dorobić. Reszta Mostowiaków wraca do rodzinnego domu i szykuje się razem do świąt. A Barbara robi wszystko, by zatrzymać Ulę i Bartka w Grabinie na dłużej i zwraca się w tym celu o pomoc do zaprzyjaźnionego sąsiada Tadeusza. Tymczasem Maria jedzie z Arturem oraz Basią po świąteczną choinkę i ma niebezpieczną przygodę w lesie w Lipnicy. Staszek zdobywa się w końcu na odwagę i po raz pierwszy całuje Krystynę.

Do obsady “M jak miłość” dołączył kolejny aktor – Bartłomiej Nowosielski. Aktor zagra Tadeusza, sąsiada Mostowiaków, który, jak się okaże, dzierżawi sad Lucjana. Tadeusz Kiemlicz odwiedzi Barbarę i powie jej, że nie może już zajmować się drzewami jej zmarłego męża.

Akurat tego dnia Barbarę odwiedzą Ula i Bartek. Kiedy Mostowiakowa usłyszy o problemach sąsiada, uzna, że to właśnie wnukom mogłaby podarować działkę w pobliżu sadu. Namówi też Tadeusza, by przyjął Ulę i Bartka do pracy w swoim przedsiębiorstwie. Jednak w tamtym momencie Ula będzie bardziej chciała wyjechać do Australii i tam zarobić pieniądze. Z kolei Bartek będzie temu przeciwny… Jednak przyjmą ofertę Tadeusza?

Premierowy odcinek już 6 kwietnia o 20:55 w TVP2, a powtórka 11 kwietnia o 6:55 w Dwójce i 22 kwietnia o 16:10 w TVP HD.

ODC. 1581

Bartek czuje, że żona skrywa przed nim jakiś sekret. Ula wreszcie zdobywa się na szczerość i informuje męża, że w pracy padła ofiarą napastowania seksualnego. Lisiecki natychmiast jedzie do Warszawy. Zamierza porachować się z Raczkowskim za krzywdy swojej ukochanej. Barbara nie ustaje w wysiłkach, by zatrzymać młodych w Grabinie. Wciąż wspomaga ją w tym sąsiad Tadeusz.

Ala wróci do Lipnicy, aby jeszcze raz porozmawiać z przystojnym policjantem. Ten jednak po raz kolejny ją odtrąci. Zawiedziona nastolatka wróci na plebanię do swojego wujka. Wmówi duchownemu, że Rafał spędzi wigilię zupełnie sam i spyta, czy mógłby zjeść z nimi wigilijną kolację na plebanii. Ksiądz będzie jednak sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Zacznie przeczuwać, że Ala coś kombinuje. Czy nastolatka wyciągnie Rafała na “świąteczną randkę” na plebanii?

Premierowy odcinek już 12 kwietnia o 20:55 w TVP2, a powtórka 17 kwietnia o 6:55 w Dwójce i 23 kwietnia o 16:10 w TVP HD.

M jak miłość (1581), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1581), fot. MTL Maxfilm


ODC. 1582

Marcin po wyjeździe Izy zostanie sam z dziećmi i będzie załamany. Wspierać cały czas go będą Aneta i Olek, co bardzo ich poróżni. Olek dowie się, że Aneta bez jego wiedzy odwołała ich wyjazd na narty. Skonfrontuje się z żoną, a Aneta zaproponuje, by zostali w Warszawie i zaopiekowali się Marcinem, zamiast jechać na wspólny urlop. Dojdzie między nimi do kłótni, w wyniku której Chodakowski postanowi spędzić święta Bożego Narodzenia bez żony. Weźmie dyżur w klinice i pójdzie do pracy. Tymczasem Aneta dowie się od Łukasza, że Olek miał ostatnio kłopoty w pracy, bo jeden z pacjentów chciał go pozwać. Postanowi więc pogodzić się z mężem. Uda jej się to?

Szymek (Stanisław Szczypiński) będzie bardzo tęsknił za Izą, aż w końcu oskarży tatę o to, że przez niego nie spędzają świąt z mamą. Marcin będzie próbował załagodzić sytuację, ale nie będzie to łatwe. Później Aneta zawiezie Szymka i Maję na spotkanie z Amelką. Kiedy pójdą z mamą dziewczynki do parku, Szymek wymyśli, jak ściągnąć mamę do domu na święta. Zaproponuje Mai ucieczkę! – Jak mama dowie się, że nas nie ma, to zaraz przyjedzie i zacznie nas szukać, rozumiesz?– wytłumaczy jej i rzeczywiście uciekną. Na szczęście mama Amelki szybko zareaguje i Marcin znajdzie dzieci. Kiedy będą wracać do domu, niespodziewanie spotkają… Izę! Dzieci będą przeszczęśliwe i rzucą się mamie na szyję. Tę Wigilię Chodakowscy spędzą już razem.

M jak miłość (1582), fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1582), fot. MTL Maxfilm

Premierowy odcinek już 13 kwietnia o 20:55 w TVP2, a powtórka 18 kwietnia o 6:55 w Dwójce i 29 kwietnia o 16:10 w TVP HD. Prapremiera 1581. i 1582. odcinka będzie dostępna już 7 kwietnia na TVP VOD.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger