“Kabaret. Super Show Dwójki” i “Prywatne życie kotów” wśród wiosennych nowości TVP

Wiosenna ramówka TVP1 i TVP2 to premiery i kontynuacje uwielbianych przez widzów programów i seriali, a także dokumenty, reportaże, spektakle teatralne i transmisje wydarzeń sportowych.

Kabaret. Super Show Dwójki

Kabaret. Super Show Dwójki

Nowości TVP1

„Sekretne życie kotów” to nowy program rozrywkowo – naukowy o familijnym charakterze w TVP1. Dzięki najnowszej technologii i wiedzy naukowców będziemy mogli, przekonać się jak wiele tajemnic kryją przed nami koty, które towarzyszą człowiekowi od ponad 9 tysięcy lat. Program poprowadzą lekarze weterynarii: behawiorystka Jagna Kudła i Łukasz Gliszczyński. Dzięki wsparciu licznych kamer, nadajników GPS i ogromnej wiedzy m.in. z zakresu felinologii spróbują przybliżyć widzom sekretne życie kotów. Poznamy otoczenie, w którym mieszkają zwierzęta, zobaczymy ich zachowania i ich nawyki w ich naturalnym środowisku. Emisja w każdą niedzielę o 16:00 (od 28 marca).

„Ozdrowieńcy” to kronika trudnego, pandemicznego czasu, jaki dotknął każdego człowieka. W programie zaprezentowane zostaną historie wygranych i przegranych walk z Covid19 i heroicznej, pomocy niesionej drugiemu człowiekowi. Rafał Porzeziński będzie rozmawiał ze swoimi gośćmi w sposób bardzo oryginalny, bo poprzez pasje bohaterów. Czas choroby, walki, samotności, lęku i nadziei zostanie tu zaprezentowany nie poprzez smutek, ale przez optymizm ozdrowienia. Emisja od 13 marca w każdą sobotę o 14:25.

Nowości TVP2

W nowym programie „Kabaret. Super Show Dwójki” gospodarze – Bartosz Gajda (Łowcy.B) i Robert Motyka (Paranienormalni) wraz ze swoimi gośćmi zaprezentują wszystko to, co na kabaretowej scenie najlepsze. Będą kultowe skecze oraz specjalnie na potrzeby programu przygotowywane premiery, nie zabraknie dobrej muzyki, doskonałych parodii, gagów i błyskotliwych żartów. Stałym elementem programu będą zabawne relacje Michała Wójcika (Ani Mru Mru) oraz Andrzeja Kozłowskiego z kabaretu Pod Wyrwigroszem. Stale towarzyszyć widzom będą również Formacja Chatelet i Kabaret Zachodni. Emisja w soboty o 22:15 (od 27 lutego).

Do Dwójki powraca program “Wojciech Cejrowski. Boso przez świat“. Wojciech Cejrowski chętnie wchodzi w interakcje, często spiera się z tubylcami, jest dociekliwy, z humorem prezentuje swój odmienny punkt widzenia. W nowej serii Wojciech Cejrowski zabierze widzów do Cuzco – Świętego Miasta Inków, które jest położone wysoko w Andach. Prowadzący pokaże, jak radzić sobie z chorobą wysokościową: po indiańsku i co jeść w Peru. Emisja w każdą niedzielę o 18:30.

Kontynuacje lubianych formatów

Wiosną powracają ulubione programy rozrywkowe TVP2– trzecia edycja spektakularnego widowiska „Dance Dance Dance” (piątek, 20:30) i czwarta odsłona „The Voice Kids” (sobota, 20:00) z udziałem utalentowanych wokalnie dzieci. W TVP1 nie zabraknie trzeciego sezonu programu łączącego pokolenia „To był Rok!” (niedziela, 21:10). Widzowie TVP1 będą się emocjonować także dalszymi losami wielopokoleniowej rodziny z Brwinowa w trzecim sezonie serialu „Stulecie Winnych” (niedziela, 20:15).

Na antenach TVP zaplanowano emisję wielu dokumentów. Warto zobaczyć m.in. serię emitowaną w TVP Dokument i TVP1 „Wielkie Rodziny”, ukazującą codzienne życie rodzin wielodzietnych. Emisje premierowe w TVP Dokument od 15 marca w każdy poniedziałek o 20:10. Powtórki we wtorki o 21:00 i niedziele o 10:00 w TVP1.

Wiosną na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie seriali, które od lat przyciągają miliony widzów takich jak: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Nie zabraknie także nowych odcinków „Leśniczówki”, ,„Klanu”, „Komisarza Alexa” i „Na sygnale”. Ofertę uzupełniają także hitowe teleturnieje, wśród nich “Koło fortuny”, “Familiada” i “Va banque”. Widzowie będą mogli oglądać również nowe odcinki teleturnieju “Postaw na milion” w nowym paśmie – premierowe odcinki w soboty o 18:30, a powtórki w każdą niedzielę o 20:00.

Teatr Telewizji przygotował dla widzów m.in. takie spektakle jak „Lewiatan”, „Inne rozkosze”, „Rosyjski kontrakt” oraz „Ravensbrück. Miasto kobiet”.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Maria pisze:

    „Super Show Dwójki” na razie nie porywa, nie ma się z czego śmiać, nawet M.Wójcik specjalnie nie błyszczy, ciekawe kto wymyśla te gagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger