Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk w jury “Dance, Dance, Dance”

Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola jurorami nowej odsłony tanecznego show programu „Dance Dance Dance”, który startuje już od marca w TVP2.

Fot. Jan Bielecki/East News | N/z: Agustin Egurrola

Od marca 2021 roku taneczne zmaganie gwiazd oceniać będą:

Ida Nowakowska – widzowie mogą oglądać ją od pierwszej edycji show. Jej znajomość tańca i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich edycji.

Joanna Jędrzejczyk – zadebiutuje w roli jurorki „Dance Dance Dance”. Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in.: trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej.

Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. W „Dance Dance Dance” widzowie zobacząAgustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show. W nowej edycji „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola towarzyszy uczestnikom programu od pierwszych treningów, które rozpoczęły się kilka tygodni temu. Baczne obserwacje choreografa z pewnością znajdą odzwierciedlenie w ocenach.

CZYTAJ WIĘCEJ: “Dance, Dance, Dance” w piątki w TVP2. Roksana Węgiel i Damian Kordas wśród uczestników

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Zwycięska para przekaże 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również pomogą finansowo wskazanej przez siebie instytucji pożytku publicznego. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Trzecia edycja „Dance Dance Dance” od 5 marca o 20:45 w TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger