Tomasz Kammel, Izabella Krzan i Tomasz Wolny poprowadzą kolejny sezon “To był rok!”

“To był rok!” powraca na antenę TVP1 z zupełnie nowym składem. Program poprowadzi Tomasz Kammel, a kapitanami drużyn będą Izabella Krzan i Tomasz Wolny. Trzeci sezon zadebiutuje w Jedynce już 14 marca o 21:15.

Izabella Krzan w programie "To był rok!"

Izabella Krzan

„To był rok!” to widowisko muzyczne, w którym dwie drużyny rywalizują w różnych konkurencjach, w których uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące ówczesnej popkultury, obyczajów życia codziennego, mody, sportu, motoryzacji, zabawek czy staromodnych gadżetów. Każdy odcinek jest poświęcony innemu okresowi z przeszłości – od lat 60. ubiegłego wieku do początku wieku XXI.

Program nadal będzie realizowany z publicznością, jednak wszystkim osobom będą wykonywane szybkie testy na COVID-19. Dodatkowo osoby z widowni będą siedziały przy trzyosobowych stolikach. Nagrania ruszają już w ten czwartek.

Poprzednią edycję prowadziła Marzena Rogalska (która dzisiaj poinformowała o odejściu z TVP), a kapitanami byli Maciej Kurzajewski i Katarzyna Zielińska. Średnia oglądalność premierowych odcinków programu wyniosła wtedy 2,03 mln widzów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger