Rusza “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2021”! Cykl koncertów w amfiteatrach od 20 czerwca

“Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2021” po raz kolejny odbędzie się w wyjątkowej formule. Telewizja Polska zorganizuje koncerty plenerowe z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w kilku amfiteatrach. Koncerty odbędą się z ograniczoną liczbą uczestników. Ilość osób na widowni będzie uzależniona od aktualnych zasad epidemicznych.

Wakacyjna trasa Dwójki 2021

Wakacyjna trasa Dwójki 2021

“Lato muzyka zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2021″ wystartuje już 20 czerwca. Finał trasy koncertowej 29 sierpnia, a kilka dni później Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W sierpniu nie zabraknie także “Festiwalu Muzyki Tanecznej” w Kielcach. Transmisja wszystkich koncertów na żywo w TVP2, a powtórki w każdy piątek po 20:00. Na scenie pojawi się wiele polskich gwiazd, które zaśpiewają swoje największe hity.

Nie zabraknie niespodzianek dla widzów. Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Pojawią się także konkursy i zabawy dla telewidzów. Uzupełnieniem koncertów będą zakulisowe rozmowy z gwiazdami.


Koncerty poprowadzą m.in.: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi. Na scenie pojawi się Cleo, Edyta Górniak, Weekend, Boys, Blue Cafe, Roksana Węgiel, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Sound’n’Grace, Thomas Anders i wiele innych gwiazd. Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach pojawi się wkrótce na stronie bilety.tvp.pl.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2022” rusza już 26 czerwca. Gdzie, kiedy i kto wystąpi?

Absolutną nowością będą występy światowych gwiazd Eurowizji. Pojawią się wokaliści z Cypru, Chorwacji, Azerbejdżanu czy Grecji – uczestnicy tegorocznego konkursu, a także gwiazdy wcześniejszych edycji. Będzie też niespodzianka – popisowy występ znakomitego Pawła Skiby, wokalisty, o którym zrobiło się głośno za sprawą tegorocznej Eurowizji, gdy jako członek polskiej reprezentacji zebrał entuzjastyczne recenzje od widzów i dziennikarzy.

Harmonogram:

20.06 – Mrągowo (lista artystów/szczegóły)

04.07 – Żywiec (lista artystów/szczegóły)

10.07 – Świnoujście (szczegóły)

18.07 – Płock (koncert specjalny – szczegóły)

25.07 – Koszalin (lista artystów/szczegóły)

01.08 – Augustów (lista artystów/ szczegóły)

07.08 – Jastarnia (“Wakacyjne hity wszech czasów” – lista artystów)

08.08 – Kielce (lista artystów/ szczegóły)

15.08 – Ostróda (lista artystów/szczegóły)

22.08 – Chełm (lista artystów/szczegóły)

29.08 – Sopot (lista artystów/szczegóły)

03-06.09 – Opole – Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej

Także scenografia „Wakacyjnej Trasy Dwójki” będzie w tym roku wyjątkowo spektakularna. Na scenie pojawie się gigantyczny boombox, zwany też „kaseciakiem”. Obrotowe elementy sceny zamienią się w olbrzymie, wirujące szpule, a ruchome, wysuwane podesty odegrają rolę gigantycznych kaset magnetofonowych. W tle tętnić będą monstrualne głośniki, pojawią się imponujące retro-słuchawki, a widowiskowe multimedia dopełnią całości.

Podczas tegorocznej edycji będą przystanki specjalne. Wśród nich stacja z muzyką romską i koncert, podczas którego szczególną rolę odegrają… tancerze. Podczas każdego koncertu za porywające choreografie odpowiadać będą podwójnie liczne grupy taneczne.

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. Arekk pisze:

    Chętnie pojechalbym z żoną i synkiem na koncert ale niestety nigdzie nie można zarezerwować miejsca. Trzeba chyba mieć szczęście żeby się udało. Może ktos będzie miał wolne miejsca w Sopocie w sierpniu.Pozdrawiam

  2. opinion pisze:

    Rozumiem zabawa, ale LAto, muzyka zabawa w wydaniu PAna Kurskiego i KAczyńskiego w TVP to tylko i wyłącznie ogłupianie społeczeństwa. Plastikowa łupcowanina, bo muzyką trudno to nazwać. A w TVP Info propaganda i dzielenie ludzi. Mało kultury, sztuki, czegoś ciekawego, ale i dpbrej muzyki. Odpowiedzą za to rządzący z PiS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger