Sopot – Lato, muzyka, zabawa 2021: Finał trasy koncertowej z plejadą gwiazd!

Sopot – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki w niedzielę, 29 sierpnia. Koncert odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny. Zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie worldmedia.pl ok. 24 sierpnia.

Sopot - Lato muzyka zabawa 2021

Sopot – Lato muzyka zabawa 2021

“Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Sopocie to już ostatni przystanek TVP2. Widowisko rozpocznie się o godzinie 20:40. Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Nie zabraknie także konkursów dla widzów – do wygrania koszulki z podpisami wszystkich gwiazd koncertu oraz zegarki, czapki i ręczniki z logo “Wakacyjnej trasy Dwójki”. Szczegóły na profilu “Bądźmy razem TVP”.

W Chełmie wystąpi m.in. Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Zenek Martyniuk, Joanna Moro, Classic, Boys, Gromee, Rafał Brzozowski, Stefania, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba, Helena Vondráčková i Ricchi e Poveri.

Wszystkie koncerty odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – co najmniej połowa miejsc na widowni jest pusta, a dodatkowo wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Muzyczne wydarzenie pod hasłem “Lato, muzyka, zabawa” cieszy się ogromną popularnością. Koncerty ogląda średnio1,7 miliona osób. Co więcej, te wyniki zapewniają Dwójce pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger