Kielce – Lato, muzyka, zabawa 2021: Taneczne przeboje już 8 sierpnia w TVP2

Kielce – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki w niedzielę, 8 sierpnia. Koncert odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny. Zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie worldmedia.pl ok. 3 sierpnia.

Kielce - Lato muzyka zabawa 2021

Kielce – Lato muzyka zabawa 2021

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Kielcach to już siódmy przystanek TVP2. Widowisko rozpocznie się o godzinie 20:40 (transmisja “na żywo” w TVP2). Powtórka koncertu w piątek, 13 sierpnia o godz. 20:10.

Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Nie zabraknie także konkursów dla widzów – do wygrania koszulki z podpisami wszystkich gwiazd koncertu oraz zegarki, czapki i ręczniki z logo “Wakacyjnej trasy Dwójki”. Szczegóły na profilu “Bądźmy razem TVP”.

W Kielcach wystąpi m.in. Elena, Albina, Mig, Łobuzy, CamaSutra, Dagmara Bryzek, After Party, Czadoman i Maryla Rodowicz.


Kolejny przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki w niedzielę, 15 sierpnia w Ostródzie. Wszystkie koncerty odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – co najmniej połowa miejsc na widowni jest pusta, a dodatkowo wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa.

Muzyczne wydarzenie pod hasłem “Lato, muzyka, zabawa” cieszy się ogromną popularnością. Koncerty ogląda średnio1,7 miliona osób. Co więcej, te wyniki zapewniają Dwójce pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger