Chełm – Lato, muzyka, zabawa 2021 już 22 sierpnia. Na scenie m.in. Edyta Górniak i Halina Frąckowiak

Chełm – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki w niedzielę, 22 sierpnia. Koncert odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny. Zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie worldmedia.pl ok. 17 sierpnia.

Augustów - Lato muzyka zabawa 2021

Chełm – Lato muzyka zabawa 2021

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Chełmie to już przedostatni przystanek TVP2. Widowisko rozpocznie się o godzinie 20:40 (transmisja “na żywo” w TVP2). Powtórka koncertu w piątek, 27 sierpnia o godz. 20:10.

Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Nie zabraknie także konkursów dla widzów – do wygrania koszulki z podpisami wszystkich gwiazd koncertu oraz zegarki, czapki i ręczniki z logo “Wakacyjnej trasy Dwójki”. Szczegóły na profilu “Bądźmy razem TVP”.

W Chełmie wystąpi m.in. Halina Frąckowiak, Edyta Górniak, Wiktoria & Julia, Paulla, Milano, Defis, Bayera, Weekend i Bayer Full.


Ostatni przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki w niedzielę, 29 sierpnia w Sopocie. Wszystkie koncerty odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – co najmniej połowa miejsc na widowni jest pusta, a dodatkowo wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa.

Muzyczne wydarzenie pod hasłem “Lato, muzyka, zabawa” cieszy się ogromną popularnością. Koncerty ogląda średnio1,7 miliona osób. Co więcej, te wyniki zapewniają Dwójce pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger