Opole: Koncert „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” – artyści w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi

Telewizja Polska zaprasza w niedzielę, 30 maja na widowisko muzyczne „Pamiętam Ciebie z tamtych lat – The best of Krzysztof Krawczyk”. W Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu wystąpi plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Początek transmisji w niedzielę, 30 maja o godz. 20.15 w TVP1.

„Pamiętam Ciebie z tamtych lat" w Opolu

„Pamiętam Ciebie z tamtych lat” w Opolu

Obdarzony barytonowym głosem i charyzmatyczną osobowością Krzysztof Krawczyk po brzegi wypełniał sale koncertowe. Jego utwory znajdowały się na szczytach muzycznych list przebojów, a szlagiery takie jak: „Parostatek”, „Mój przyjacielu”, „Bo jesteś Ty”, „To, co dał nam świat” zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Telewizja Polska w dwuczęściowym widowisku muzycznym przypomni największe hity Krzysztofa Krawczyka. Będzie to hołd dla Artysty i jego twórczości.

W repertuarze Krzysztofa Krawczyka usłyszymy m.in. Edytę Górniak, Marylę Rodowicz, Natalię Kukulską, Halinę Mlynkovą, Sylwię Grzeszczak, Roxanę Węgiel, Paullę, Ryszarda Rynkowskiego, Krzysztofa Kiljańskiego, Piotra Kupichę, Andrzeja Krzywego, Łukasza Zagrobelnego, Rafała Brzozowskiego, Rasa Lutę i Norbiego. Na scenie amfiteatru wystąpią też: Marcin Daniec, duet Sławomir & Kajra, zespoły Pectus, Various Manx & Kasia Stankiewicz, grupa Gang Marcela oraz ponad 50-osobowa orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Dzięki nowoczesnym efektom wizualnym i technicznym, na scenie zaśpiewają wykonawcy w duecie z Artystą. Nie zabraknie też materiałów filmowych z prywatnych i oficjalnych archiwów Krzysztofa Krawczyka. Pojawią się wspomnienia rodziny i przyjaciół, a całość dopełni wyjątkowa oprawa choreograficzna oraz multimedialna scenografia. „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” to pierwsze od śmierci widowisko muzyczne upamiętniające jego dorobek.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger