Rusza “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2020”! Koncerty samochodowe i w amfiteatrach w 9 miastach

“Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2020” odbędzie się w tym roku w wyjątkowej formule. TVP zorganizuje koncerty plenerowe z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w dziewięciu miastach. Ze względu na epidemię, będą to koncerty samochodowe na lotniskach lub koncerty w amfiteatrach z ograniczoną liczbą uczestników.

Wakacyjna trasa Dwójki 2020

Wakacyjna trasa Dwójki 2020

“Lato muzyka zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2020″ wystartuje już 28 czerwca. Finał trasy koncertowej 30 sierpnia, a kilka dni później Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W sierpniu nie zabraknie także “Festiwalu Muzyki Tanecznej” w Kielcach. Ponadto, 18 lipca odbędzie się koncert muzyki filmowej w Szczecinie. Koncerty będą rozpoczynać się w każdą niedzielę po 20:00. Transmisja wszystkich koncertów na żywo w TVP2, a powtórki w każdy piątek o 22:10. Na scenie pojawi się wiele polskich gwiazd, które zaśpiewają swoje największe hity.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Rusza “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2021”! Cykl koncertów w amfiteatrach od 20 czerwca

Nie zabraknie niespodzianek dla widzów. Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów. Gwiazdy podzielą się także wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

Koncerty poprowadzą m.in.: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora i Norbi. Na scenie pojawi się Cleo, Sylwia Grzeszczak, Weekend, Sarsa, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Boys, Blue Cafe, Red Lips, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Sound’n’Grace i wiele innych gwiazd. Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach dostępne są na bilety.tvp.pl. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ bilety szybko znikają.

Harmonogram:

28.06 – Nowy Targ (lotnisko) – lista artystów

05.07 – Ostróda (amifteatr) – lista artystów

12.07 – Płock (amfiteatr) – lista artystów

*** 18.07 – Szczecin – Wielki koncert nocy letniej – lista artystów

19.07 – Żywiec (amifteatr) – lista artystów

26.07 – Chełm (amfiteatr) – lista artystów

02.08 – Gorzów Wielkopolski (amfiteatr) – lista artystów

*** 8.08.2020 – Kielce (amfiteatr) – Festiwal Muzyki Tanecznej – lista artystów

16.08 – Augustów (amfiteatr) – lista artystów

23.08 – Mrągowo (amfiteatr) – lista artystów

30.08 – Świnoujście (amfiteatr)- lista artystów

*** 04-07.09.2020 – Opole (amfiteatr) – Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej – lista artystów

Możesz również polubić…

33 komentarze

 1. gościówka pisze:

  Tylko po co tam disco polo?!

 2. Modern Talking fanka pisze:

  Będzie Thomas Anders and Modern Talking band? ❤️☺️😂

 3. Iwona pisze:

  ale kiedy w ktorym miescie ?
  chce przyjechac z zagranicy.

 4. Olcia pisze:

  gdzie można dostać bilety?

 5. kama pisze:

  a Rzeszów gdzie?

 6. Gocha pisze:

  A Thomas Anders będzie w Zielonej Górze?? PROSZĘ !! OSTATNI RAZ BYŁ W 2010R. A FANI BARDZO SIE UCIESZĄ 🙏❤ . A w amfiteatrze ile będzie kosztować za wejście?

 7. paweł pisze:

  przepraszam a można wejść w wiśle bez samochodu do amifiteatru i ile będzie kosztować wstęp

 8. ZielonA Górza pisze:

  Thomas Anders bedzię w Zielonej Górze ? Witam, czy ta informacja jest prawdziwa i potwierdzona? Gdzie można dostać bilety?

 9. Roch pisze:

  Dzień dobry na jakiej zasadzie są sprzedawane bilety? Trzeba je kupić na jakiejś stronie czy po prostu jak się przyjedzie?

 10. MW pisze:

  w którym mieście będzie prowadząca Ida Nowakowska ???

 11. Wkurzony pisze:

  Dlaczego telewizja program 2 robi koncerty z udziałem publiczności łamiąc zakazy związane z koronawirusem a inni nie mogą czyli są lepsi i gorsi jak we wszystkich swietych

 12. a.anders pisze:

  czy Thomas Anders będzie w Chełmie?
  koncert w Chełmie odbędzie się w amfiteatrze czy na lotnisku?

 13. Gocha pisze:

  Jesteście nie zdecydowani jeśli jest pełna rozpusta to po co Państwo zmienianie żarty koncertu w Zielonej Górze ?!! Najpierw była mowa ,że będzie 2 sierpnia potem 16 A teraz Państwo dali 23 sierpnia!!I TO NAZYWACIE PEŁNĄ ROZPISKĄ ? !! POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ

 14. Ruda pisze:

  Witam o czy w jakims mieście wystąpi Michał Szpak?

 15. Adi pisze:

  Kiedy będziecie w Nowym Sączu?

 16. Waldi pisze:

  z tego co wcześniej czytałem to miał być koncert 30 sierpnia w Gdyni a Teraz piszę że koncertu 30 sierpnia w Gdyni nie ma to znaczy że został odwołany czy że co bo nie rozumiem?

 17. Waldi pisze:

  Już rozumiem o co chodzi pomyliłem koncerty Lato muzyka i zabwa to nie ten sam koncert co Wakacyjna trasa dwójki a ten 30 sierpnia w Gdyni to ma być koncert wakacyjna trasa dwójki już rozumiem przepraszam za moje nie zrozumienie.

 18. leo pisze:

  takiego fałszu i takiej lipy jak w wykonaniu gurniakowej nie dało się słuchać dzięki takim pseudo gwiazdom nie da się tego słuchć

 19. sandra19992 pisze:

  Witam czy Thomas Anders z Modern Talking Band wystąpi jeszcze podczas Wakacyjnej trasy dwójki 2020
  Był dwa tygodnie temu w Chełmie czy będzie jeszcze śpiewał jakiejś miejscowość podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020?

 20. Wwww pisze:

  A w Gdyni mialo byc 30 sierpnia

 21. Www pisze:

  A Gdynia kiedy bo miało być

 22. ZO pisze:

  Dnia 23.08 oglądałem na TVP2 trasę dwójki i bardzo mnie to rozczarowało. Prezenterzy robili wszystko aby jak najlepiej wypadło. Ale zespoły disco polo zadrwiły sobie z widowni. Nie mogę zrozumieć biegającego po scenie „solisty” , któremu wtóruje podkład muzyczny z płyty i zamiast coś tam śpiewać uparcie krzyczy „jak się bawicie”. Panie roznegliżowane próbują tańczyć w popisach na scenie aby zapełnić pustkę śpiewającego. Nie dziwię się, że dobre zespoły disco nie chcą brać w tym udziału. Czekałem kiedy w kierunku niektórych „artystów” poleca jaja i pomidory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger