Co zobaczymy jesienią w TVN?

Nowa jakość, nowe programy i nowe twarze. TVN znów zaskakuje jesiennymi propozycjami programowymi. Zobaczymy zupełnie nowy serial “Diagnoza” i dalsze losy bohaterów “Drugiej szansy”. Na antenie także programy kochane przez widzów “Azja Express”, “Milionerzy”, “Kuchenne rewolucje” czy “Mam talent”.

Nadchodząca jesień to dla TVN wyjątkowy moment – 20 lat istnienia stacji.Stacja przygotowała dla widzów wiele nowości. Nie zabraknie również kolejnych edycji znanych i lubianych programów.

“DIAGNOZA”, OD 5 WRZEŚNIA, WTOREK 21:30 (NOWOŚĆ)

Serial “Diagnoza” to nowa produkcja TVN.Jego główną bohaterkę Annę Nowak (Maja Ostaszewska) poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę – amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości. Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości (więcej tutaj).

“DRZEWO MARZEŃ”, OD 3 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 18:00 (NOWOŚĆ)

Na antenie TVN zadebiutuje nowy program “Drzewo marzeń”, w którym prowadzący Mateusz Gessler odwiedzi wybrane szkoły, zapraszając dzieciaki do wspólnej zabawy. Uczniowie będą wymyślać życzenia, spisując je na karteczkach. Każde z życzeń musi jednak dotyczyć drugiej osoby – przyjaciela lub członka rodziny, kogoś, kto sam nie może go spełnić. W każdym z odcinków Mateusz Gessler wybierze trzy marzenia, które zrealizuje. Nowy program pokazuje bezinteresowność najmłodszych i to, jak bardzo zależy im, aby ważne dla nich osoby były po prostu szczęśliwe. “Drzewo marzeń” to życiowa lekcja o umiejętności czerpania radości nawet z drobnych rzeczy (więcej tutaj).

“DRUGA SZANSA”, OD 11 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 21:30

Czwarty sezon “Drugiej szansy” powróci w zupełnie nowej odsłonie. Nowością będzie duży skok w czasie. Tym razem historia Moniki Boreckiej rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Po tragicznej śmierci Marcina Monika będzie próbowała ułożyć swoje życie na nowo.

W trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przyjdą jej zaufani przyjaciele. Na szczęście przed Borecką szybko pojawi się ważne wyzwanie. Jej nowym celem stanie się ratowanie BAZY, miejsca na warszawskiej Pradze prowadzonego przez Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Pomoc dzieciom z trudnych rodzin stanie się również nową misją głównej bohaterki.

“AZJA EXPRESS”, OD 6 WRZEŚNIA, ŚRODA 21:30

Wielki hit TVN “Azja Express” powraca z nowym sezonem. W programie weźmie udział osiem par: Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg
z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański oraz Lucas Heller. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Uczestnicy zabawy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania.

“MASTERCHEF”, OD 3 WRZEŚNIA, NIEDZIELA 20:00

Od ponad pięciu lat “MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Już we wrześniu 35 najlepszych kucharzy amatorów rozpocznie swoją przygodę życia i walkę o własne marzenia. Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran szukają nie tylko talentu, ale przede wszystkim kulinarnej odwagi, która pozwala wyjść poza utarte w kuchni schematy. Ramen, gazpacho, harira, bouillabaisse – najsłynniejsze zupy świata, owoce morza, skomplikowane dania assiette, czy “fish and chips” to tylko niektóre z konkurencji tej edycji. Szósta edycja to również podróż do Australii. Uczestnicy zmierzą się między innymi z tradycyjnymi smakami tego kraju oraz poznają najwybitniejszych szefów tamtejszej kuchni.

“KUCHENNE REWOLUCJE”, OD 7 WRZEŚNIA, CZWARTEK 21:30

Na antenie TVN pojawi się także 16. sezon “Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler od siedmiu lat wyrusza w Polskę, by wspierać restauratorów w ich zmaganiach z biznesem. W “Kuchennych rewolucjach” przemianę przechodzi nie tylko lokal, karta menu czy wystrój. Magda Gessler będzie kreować nowe smaki, łączyć to, co tradycyjne i lokalne, z nowoczesnymi trendami. Będą wyjątkowe przepisy i wiele łatwych sposobów na osiągnięcie najlepszego smaku potraw. Największe jednak zmiany mogą dokonać się w samych właścicielach, ich podejściu do pracy, pracowników, biznesu
i siebie nawzajem. Nie zabraknie emocji, łez, burzliwych rozmów, trudnych decyzji, ale również szczęścia, radości i sukcesów zawodowych.

“MAM TALENT”, OD 2 WRZEŚNIA, SOBOTA 20:00

Jesienna seria sobotniego talent show “Mam talent” to wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Od 10 lat Marcin Prokop i Szymon Hołownia szukają nieodkrytych talentów. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe i grupowe, orkiestry, chóry i rewie. Na scenie “Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również i ci starsi. Już teraz można potwierdzić, że w planach “Mam talent” znajdą się między innymi niewiarygodne sztuki magiczne, pokazy komików i akrobatów na wysokościach. Nie zabraknie też mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w “Mam talent” zaprezentowana zostanie jazda figurowa na rolkach i wrotkach, a także gra na laserowej harfie. Z nowymi występami powrócą także uczestnicy poprzednich edycji.

“MILIONERZY”, OD 4 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK- CZWARTEK 20:55

Po niezwykle udanym powrocie w wiosennej ramówce TVN teleturnieju “Milionerzy” nie mogło zabraknąć go także wśród propozycji programowych na jesienne wieczory. Wiedza, ciekawość świata, nietuzinkowość oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi wyróżniają się osoby biorące udział w teleturnieju. Już od września Hubert Urbański wraca z nowymi uczestnikami, ciekawymi historiami oraz kolejnymi zestawami pytań.

“36,6°C”, OD 2 WRZEŚNIA, SOBOTA 18:00

Ewa Drzyzga w programie “36,6°C” będzie rozmawiać o zdrowiu naszym i naszych bliskich. Razem z dr. hab. Krzysztofem Łabuzkiem przybliżą widzom najróżniejsze choroby, opowiedzą poruszające historie pacjentów i przedstawią najlepsze placówki medyczne w kraju. Dla Ewy Drzyzgi nie ma tematów tabu. Porozmawia z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy o nowych, często jeszcze eksperymentalnych metodach leczenia najcięższych chorób. Dużo uwagi poświęci skutecznym metodom walki z rakiem. W specjalnym cyklu odcinków dotyczących onkologii będzie pytać o nowoczesną diagnostykę i najnowsze metody leczenia.

“KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA”, NIEDZIELA 11:00

Już po raz dziewiąty Martyna Wojciechowska wyruszy na poszukiwanie fascynujących opowieści z nieodkrytych jeszcze zakamarków globu. Na podróżniczej mapie tym razem znajdzie się Ameryka Południowa oraz Azja, ale nie zabraknie również ciekawych historii z Europy. Przez blisko osiem lat emisji programu ekipa “Kobiety na krańcu świata” zabrała widzów w niezwykłe podróże do prawie pięćdziesięciu krajów, przedstawiając ponad siedemdziesiąt wyjątkowych kobiet. W nowych odcinkach do listy miejsc, które odwiedzi Martyna, dołączą: Malezja, Mongolia, Pakistan, Japonia, Boliwia oraz Belgia.

“KUBA WOJEWÓDZKI”, OD 5 WRZEŚNIA, WTOREK 22:30

Kuba Wojewódzki powraca w świetnej formie, z ciętym językiem, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Zarówno wielcy artyści, jak i aspirujący celebryci marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby.

“ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”, OD 11 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK 22:30

Eksperci profesor Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz Piotr Mosak są przekonani, że naukowy grunt stanowi doskonały punkt wyjścia do narodzin prawdziwego uczucia. W drugiej edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia” po raz kolejny spróbują znaleźć pasujące do siebie połówki. Kilkanaście godzin rozmów, testy psychologiczne, a nawet analiza zapachu to tylko niektóre z kwestii, które będą kluczowe w doborze par.

W jesiennej ramówce TVN na widzów czekają również:

  • “DZIEŃ DOBRY TVN”, PONIEDZIAŁEK – SOBOTA 8:00-10:55; NIEDZIELA 8:30-11:00
  • “NA WSPÓLNEJ”, PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 20:15
  • “SZPITAL”, OD 4 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 18:00
  • “SZKOŁA”, OD 4 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 15:30
  • “UKRYTA PRAWDA”, OD 4 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 17:00
  • “19+”, OD 4 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 16:30
  • “CO ZA TYDZIEŃ”, NIEDZIELA 11:35

Na antenie TVN nie zabraknie informacji i programów interwencyjnych:

  • “FAKTY”, CODZIENNIE O 19:00
  • “UWAGA!”, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 19:50, SOBOTA- NIEDZIELA 19:45
  • “SUPERWIZJER”, OD 5 WRZEŚNIA, WTOREK 23:30.
źr. Materiały Prasowe TVN/ fot. TVN

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger