„Trzecia połowa” – nowy serial komediowy TVP1

W piątek 23 marca br. tuż przed transmisją meczu piłki nożnej Polska – Nigeria stacja TVP1 wyemitowała pierwszy odcinek nowego serialu komediowego „Trzecia połowa” o kibicach piłkarskich. Pierwotnie sitcom miał trafić na antenę Dwójki.

Fabuła „Trzeciej połowy” będzie odnosić się do tematyki piłkarskiej i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji, które rozpoczną się 14 czerwca br. Bohaterowie na co dzień ciężko pracują i zmagają się z życiowymi problemami, ale raz w tygodniu wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Cezary Pazura, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski i Hanna Konarowska. Odcinki wyreżyserował Kristoffer Rus, a pomysłodawcami „Trzeciej połowy” są Rafał Kolikow i Krzysztof Landsberg.

Drugi odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 27 marca o 20.10 (przed meczem Polska – Korea Płd.). Emisja trzeciego odcinka jest natomiast planowana na 4 kwietnia na godz. 20:10 (przed meczem Ligi Mistrzów).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger