„Drzewo marzeń” zastąpi „Ugotowanych” jesienią w TVN

W niedzielę, 3 września 2017 roku TVN rozpocznie emisję nowego programu z udziałem dzieci „Drzewa marzeń”. Show poprowadzi restaurator Mateusz Gessler.

„Drzewo marzeń” to format, który wzbudza wiele pozytywnych emocji, zarówno wśród najmłodszych jak i dorosłych. Idea jest bardzo prosta – prowadzący odwiedza wybrane szkoły, zapraszając dzieciaki do wspólnej zabawy. Uczniowie wymyślają życzenia, spisując je na karteczkach. Każde z nich musi jednak dotyczyć drugiej osoby – przyjaciela lub członka rodziny, który sam nie może spełnić swojego marzenia. W każdym z odcinków Mateusz Gessler wybierze trzy, które zrealizuje.

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego w programie dozwolone jest niemal wszystko – od remontu ogródka babci czy spotkania z od lat niewidzianą rodziną, do szalonego lotu samolotem. Niektóre z najskrytszych pragnień naprawdę chwytają za serce…

Tak jak historia Tomka, zafascynowanego lotnictwem. Życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej i zmusiło go do porzucenia marzeń o karierze pilota. Mateusz Gessler z pomocą jego syna zorganizuje niezwykłą niespodziankę – zaprosi bohatera odcinka na lot samolotem akrobacyjnym, by na własnej skórze mógł przekonać się jakie emocje towarzyszą wysoko nad ziemią zawodowym lotnikom. Wśród szczęśliwców, których życzenia uda się spełnić, będzie również pan Darek, uwielbiany przez uczniów pracownik szkoły z Grójca.

Wielki uśmiech na twarzy uczestników wywoła także Jerzy Dudek, jeden z najsłynniejszych polskich bramkarzy. Nowy program pokazuje bezinteresowność najmłodszych i to, jak bardzo zależy im, aby ważne dla nich osoby były po prostu szczęśliwe. „Drzewo marzeń” to cenna życiowa lekcja o umiejętności czerpania radości nawet z drobnych rzeczy…

Premierowe odcinki „Drzewa marzeń” na antenie TVN będzie można oglądać w niedziele o godz. 18.00, począwszy od 3 września br. Produkcja w tym paśmie zastąpi „Ugotowanych”.

„Drzewo marzeń” to nie jedyna nowość TVN w jesiennej ramówce br. Stacja pokaże również serial „Diagnoza” (więcej tutaj).

>> Przeczytaj również: Co zobaczymy jesienią w TVN?

źr. Materiały Prasowe TVN

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger