„Top Chef” wraca do Polsatu z nowym jurorem

Wiosną 2018 roku na antenę Polsatu wraca kulinarne reality-show „Top Chef”. Nowym jurorem siódmej edycji programu będzie Robert Sowa.

fot. Polsat

„Top Chef” to jeden z popularniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskich kucharzy osiągnął dużą popularność. Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować gastronomiczny rynek w Polsce.

W castingach do zbliżającej się siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. W show mogą wziąć udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Od uczestników wymaga się: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i przede wszystkim miłości do gotowania. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w niektórych z nich daje uczestnikom immunitet, a inne zadania kierują do dogrywki. Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł „Top Chef” i 100 tysięcy złotych.

Uczestników ocenią kompetentne i wymagające jury, a zasiadają w nim: znany polski kucharz i restaurator Wojciech Modest Amaro, autorka książek kulinarnych, prowadząca programy Ewa Wachowicz, krytyk kulinarny Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie – ceniony szef kuchni i restaurator Robert Sowa. Najbliższą edycję „Top Chef” poprowadzi Grzegorz Łapanowski – kucharz i dziennikarz kulinarny.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger