Premiera „The Voice Senior” w TVP2

Już od soboty, 6 stycznia o godzinie 20:00 Dwójka zaprasza widzów na premierowe odcinki piątej edycji talent show z udziałem seniorów. W gronie Trenerów nowej serii „The Voice Senior” widzowie zobaczą: Marylę Rodowicz, Alicję Węgorzewską, Tomasza Szczepanika oraz debiutującą w tej roli Halinę Frąckowiak.

fot. Jan Bogacz / TVP

fot. Jan Bogacz / TVP

W programie nie zabraknie wzruszających momentów i ciekawych historii. Wielu uczestnikom programu muzyka towarzyszy od najmłodszych lat, ale nie brakuje też tych, którzy w muzyce zakochali się niedawno. Bez względu na to jak długo trwa ich przygoda z muzyką, zaskoczą nie raz widzów.

Podczas „Przesłuchań w Ciemno” na scenie wystąpi ponad 40 rozśpiewanych seniorek i seniorów, którzy swoim głosem spróbują przekonać do siebie trenerów programu.

W drugim etapie w „Nokaucie”, na scenie zaprezentuje się po sześciu uczestników z drużyny każdego trenera. Spośród nich każdy trener wyłoni czworo półfinalistów, którzy ponownie zaśpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje.

Po trzecim etapie poznamy dwoje finalistów z drużyny każdego trenera, a zwycięzcę piątej odsłony programu w wielkim finale wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Kocham być z tymi ludźmi. Kocham im przekazywać wiedzę – mówi o nowych uczestnikach Alicja Węgorzewska, która jest po raz drugi trenerką w programie „The Voice Senior”.

My, trenerzy, również uczymy się od tych wszystkich, którzy przychodzą do programu. Widzimy bardzo wiele autentycznej prawdy, niewinności– stwierdziła Halina Frąckowiak.

Program poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski. Piąta edycja „The Voice Senior” w każdą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger