Koncert „Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem“ w TVP1. Kto wystąpi?

Telewizja Polska zaprasza na premierę w TVP1 i TVP Polonia oraz powtórki w TVP2 i TVP Wilno jubileuszowego koncertu „Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem“ zorganizowanego z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do UE. Koncert poprowadzą Sylwia Dekiert i Radosław Brzózka.

Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem

Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia z udziałem orkiestry i wybitnych solistów pod batutą Jana Stokłosy spotkają się artyści kilku pokoleń i różnych światów muzycznych, m.in.: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kwiat Jabłoni, Ania Dąbrowska, Natalia i Paulina Przybysz, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Organek, Błażej Król, Mela Koteluk, Grubson oraz chór Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Nowe aranżacje znanych przebojów, jakie zaprezentują artyści, którzy przyjęli zaproszenie Telewizji Polskiej, zabiorą widzów w niepowtarzalną muzyczną podróż po polskiej scenie muzycznej ostatnich dwudziestu lat.

Emisja koncertu – premiera 1 maja o godz. 20:30 w TVP1 i TVP Polonia, powtórki: 2 maja o godz. 20:05 w TVP Wilno i 4 maja o godz. 20:00 w TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger