“Muzyka na dobry wieczór” i “Będziemy mieszkać razem” wśród wiosennych nowości TVP

Nowe seriale, programy rozrywkowe oraz publicystyka w najlepszym wydaniu. W wiosennej ofercie Telewizji Polskiej znalazły się zarówno nowości jak i kultowe, uwielbiane przez widzów produkcje.

"Będziemy mieszkać razem" TVP1

“Będziemy mieszkać razem” TVP1

Wiosną widzowie TVP1 poznają bohaterów nowych seriali. Premierowe odcinki„Matyldy” (niedziela, 20:20) z Marią Kowalską, która wcieli się w rolę córki uczestnika Powstania Styczniowego i buntowniczki wyprzedzającej swoje czasy pokaże telewizyjna Jedynka. Z kolei Lena Góra i Mikołaj Roznerski wystąpią w serialu „Będziemy mieszkać razem” (piątek, 20:35). To komediodramat i pełna emocji opowieść o losach Polaków i Ukraińców w pierwszych miesiącach wojny, która wybuchła tuż za naszą granicą.

W każdą niedzielę, tuż po wieczornym serialu Jedynki, spotkanie z nowymi bohaterami niezwykle popularnego show„Sanatorium miłości” (niedziela, 21:15), które tym razem realizowane było w urokliwej Krynicy-Zdroju.

Dwójka zaprosi widzów na„Erynie” (czwarte, 23:00) – serial na podstawie bestselerowych kryminałów Marka Krajewskiego z Marcinem Dorocińskim w roli komisarza Popielskiego, będącego postrachem przedwojennych, lwowskich kryminalistów.

Wiosną na antenach TVP nie zabraknie też kultowych polskich seriali. Widzowie TVP1 i TVP2 zobaczą m.in. premierowe odcinki:„M jak miłość”,„Barw szczęścia”,„Na dobre i na złe”,„Na sygnale”,„Komisarza Alexa”i„Ojca Mateusza”, a TVP HD przypomni„Przygody Pana Michała”,„Daleko od Szosy”oraz„Pitbulla”.

Wieczorem w TVP1 na widzów czeka publicystyka w najlepszym wydaniu, m.in. nowy cykl„Reporterzy”– emitowany od poniedziałku do piątku, w którym doświadczeni dziennikarze z zespołu Pawła Gregorowicza skupiać się będą na aktualnych problemach polskiego społeczeństwa. Po przerwie na antenę Jedynki wraca niedzielny „Magazyn Ekspresu Reporterów” z Michałem Olszańskim w roli prowadzącego. Ten realizowany na żywo program poruszać będzie tematy dotyczące niesprawiedliwości, ubóstwa, przemocy, korupcji, zawsze stając po stronie najsłabszych i wykluczonych.

Publicystyka w Dwójce to także nowy, oryginalny program„no…Wiadomo” (sobota, 17:25), którego twórcami są: Aleksander Lipski, Julia Święch – autorzy kanału „Orientuj się” oraz tiktoker Kacper Zembrzucki. Prowadzący w humorystyczny sposób skomentują bieżące wydarzenia polityczne.

W środowe wieczory TVP1 zaprasza serial dokumentalny„Chirurdzy” (środa, 23:10), który przybliży widzom sylwetki wybitnych lekarzy oraz ich pacjentów w warszawskim szpitalu MSWiA. Każdy odcinek to historia innego specjalisty i przypadku medycznego.

W niedzielę, 17 marca o godz. 22.20 na antenę TVP1 wraca kultowy „Magazyn Ekspresu Reporterów”. Program poprowadzi ponownie Michał Olszański.

W TVP2 muzycznych emocji dostarczy seria koncertów„Muzyka na dobry wieczór” (piątek, 20:50). Gwiazdą pierwszego z nich będzie Kayah, a w następnych odcinkach ze swoimi przebojami wystąpią m.in.: Lady Pank, Feel czy Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Z kolei w najnowszej odsłonie„The Voice Kids”do zespołu trenerów, czyli Cleo oraz Tomsona i Barona, dołączyła Natasza Urbańska. Trenerom przyświeca jeden cel – znaleźć muzyczny talent, który podbije polską scenę muzyczną. Natomiast w programie„To jest grane” (piątek, 21:50) Marek Sierocki zaprosi na spotkania z hitami z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów. Nie zabraknie także rozmów z artystami, w trakcie programu pojawi się wiele ciekawostek i anegdot.

Na antenę TVP2 powraca także “Szansa na sukces” (niedziela, 15:15). Program znów poprowadzi Artur Orzech, a wśród gości m.in. Maciej Maleńczuk, Lady Pank i Lanberry.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger