Wiosna w TVN: “The Traitors. Zdrajcy” i “Czas na show. Drag me out” wśród nowości

Wiosna 2024 w TVN upłynie pod znakiem dobrej rozrywki. Wraca “Mam Talent!”, Magda Gessler przeprowadzi kolejne “Kuchenne rewolucje”, czeka nas rozgrywka między zdrajcami i lojalnymi w “The Traitors. Zdrajcy” i barwne występy w “Czas na show. Drag me out”.

Wiosna w TVN: Mam talent! i The Traitors. Zdrajcy

Wiosna w TVN: Mam talent! i The Traitors. Zdrajcy

“The Traitors. Zdrajcy” – zasady gry, uczestnicy, prowadząca

Formuła „The Traitors” inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej – nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. Kłamstwo, manipulacja, zdrada – w tej grze wszystkie chwyty dozwolone!

Zarówno zdrajcy, jak i lojalni, żeby wygrać, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia. Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym? W roli prowadzącej “The Traitors. Zdrajcy” widzowie zobaczą Malwinę Wędzikowską.

Premiera programu “The Traitors. Zdrajcy” w TVN już 28 lutego. Nowe odcinki będą emitowane w środy o godz. 21:35. Reality show będzie można oglądać także w player.pl.

“Czas na Show. Drag Me Out” – kim są jurorzy i uczestnicy?

Wiosną scenę przejmą najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara – sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem? O tym zadecyduje wymagające jury – Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak.

To będzie zastrzyk świeżości to raz, a dwa to opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata. Rozszerzanie tolerancji w Polsce jest dla mnie bardzo ważne
– powiedział Michał Szpak

Zjawiskowy „Czas na Show. Drag Me Out”, to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji. Program zagwarantuje świetną zabawę w studio i, przede wszystkim, przed ekranami.„Czas na Show. Drag Me Out” przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyćTomaszowi Karolakowi, Michałowi Mikołajczakowi, Tadeuszowi Mikołajczakowi, Kamilowi Szymczakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Dariuszowi Zdrójkowskiemu w przygodzie ich życia. A także zobaczymy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie.

Premiera programu “Czas na show. Drag Me Out” w TVN już 5 marca. Nowe odcinki będą emitowane we wtorki o godz. 21:35. Show będzie można oglądać także w player.pl.

Nowa odsłona “Masterchef Nastolatki”

Na antenę TVN powróci również w nieco odświeżonej formule program “Masterchef”. Tym razem do rywalizacji o miano najlepszego kucharza powalczą nastolatki (13-17 lat). Pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, zaś Michał Korkosz „Rozkoszny” zadebiutuje jako Influencer kulinarny, będąc jednocześnie wsparciem dla zawodników. Wśród gości „MasterChef Nastolatki” pojawią się także Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska, Przemysław Klima oraz Sofia Konecka-Menescal!

W wiosennej ramówce nie może zabraknąć Waszych ulubionych programów. “Kuba Wojewódzki” ponownie będzie gościł wybitne osobowości na swoich skórzanych kanapach. Magda Gessler wyruszyła w Polskę, by przeprowadzić “Kuchenne rewolucje”, a Hubert Urbański w “Milionerach” będzie zadawał pytania warte pokaźne sumy pieniędzy. Na antenie pojawi się “Mam Talent!“. Pod wodzą Agnieszki Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego poszukujemy talentów, od których nie można oderwać oczu. Z kolei Marcin Prokop pozwoli nam ze sobą odkrywać wyjątkowe miejsca na mapie USA w programie “Niezwykłe Stany Prokopa”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger