„Krejzi Patrol” i “Pomóż mi” w jesiennej ramówce TV4

Premiery, znane i lubiane hity oraz niespodzianki dla widzów. W trakcie oficjalnej konferencji ramówkowej Dyrektor Programowy Edward Miszczak zaprosił widzów nie tylko do Polsatu i Polsat Box Go, ale także do TV 4. – Staramy się wzmocnić ten kanał najlepiej, jak tylko możemy – zapowiedział wyjątkowo bogatą ofertę stacji, w której znalazły się m.in. randkowy reality show „Love Island. Wyspa miłości” i nowość „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”. Co jeszcze przygotowano dla widzów Czwórki?

Krejzi Patrol, fot. TV4

Krejzi Patrol, fot. TV4

NOWOŚĆ – „Krejzi Patrol” – od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 22:05, po dwa odcinki

Zwariowana komedia, w której śledzimy losy duetu pechowych policjantów Dariusza (Alan Andersz) i Mariusza (Piotr Bułka) z małego posterunku w Krzemięcinie, towarzysząc im podczas codziennych patroli i interwencji oraz w pracy na komisariacie. Ich służba to zawsze najbardziej absurdalne, a niekiedy bardzo niebezpieczne interwencje.

NOWOŚĆ – „Pomóż mi” – od 4 września (poniedziałek-piątek), godz. 17:00

Nowy serial fabularno-dokumentalny opowiadający historie nastoletnich bohaterów i ich rodzin, w których przemilczane lub zbagatelizowane problemy doprowadzają do tragedii i przestępstw. Rozwiązaniem tych trudnych spraw i zagadek kryminalnych zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich: Młodszy Aspirant Maciej Bryś i jego partner Starszy Aspirant Gustaw Żelazny. Poruszając najtrudniejsze tematy, serial pokazuje jednocześnie różne strony konfliktów i podpowiada, jak można je rozwiązać.

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” – od 4 września (poniedziałek-czwartek), godz. 18:00

Polska edycja międzynarodowego hitu, w której tytułowi Łowcy, czyli grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki, licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.

W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko jednemu z dealerów sztuki i kolekcjonerów, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy i nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów.

„Love Island. Wyspa miłości” – od 4 września (poniedziałek-piątek i niedziela), godz. 21:00

Randkowy reality show, rozgrywający się w rajskiej scenerii hiszpańskiego Costa del Sol, powraca na antenę Czwórki po wakacyjnej przerwie z niezawodną Karoliną Gilon w roli prowadzącej. Przez sześć tygodni śledzić będziemy perypetie pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, kibicując rodzącym się na wyspie uczuciom i relacjom oraz miłosnej rywalizacji.

Nie zabraknie niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji, dram i rozterek oraz zawirowań i zamieszania, jakie wnosić będą pojawiający się sukcesywnie nowi mieszkańcy willi oraz przeparowań, po których osoby bez partnera będą musiały opuścić program. W finale o wygraną walczyć będą pary, które zaskarbią sobie największą sympatię widzów. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon mogą wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wyłonią zwycięzców.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger