“Akacjowa 48” nowym serialem Dwójki [OPIS/ILE ODCINKÓW?]

“Akacjowa 48” to nowa telenowela historyczna, której akcja rozpoczyna się pod koniec XIX w. w Hiszpanii. Emisja od poniedziałku do piątku o 18:45 w TVP2 (począwszy od 9 stycznia).

fot. Materiały prasowe "Akacjowa 48"

fot. Materiały prasowe “Akacjowa 48”

Serial opowiada o losach młodej i pięknej Carmen, której los nie szczędził przeciwności. Fabuła telenoweli skupia się na życiu kilku mieszczańskich rodzin zaraz po zakończeniu wojny hiszpańsko-amerykańskiej.

Główną bohaterką jest młoda kobieta – Carmen – która wyszła za agresywnego i niestroniącego od alkoholu Justo. Akcja serialu rozpoczyna się od chwili, gdy pijany Justo wraca nocą do domu i próbuje zgwałcić ciężarną żonę…

Serial “Akacjowa 48” liczy aż 1483 odcinki, które są podzielone na siedem sezonów. Pierwszy odcinek tej produkcji wyemitowano w 2015 roku w Hiszpanii.

Streszczenie pierwszych dwóch odcinków (premierowa emisja o 18:45):

  1. Rok 1899. Carmen (Sheyla Farina) broni się przed brutalnym mężem. Przekonana, że go zabiła, postanawia wraz z matką uciec. Udaje się do brata, Pabla (Carlos Serrano-Clark). Krewny nalega, by zmieniły tożsamość. Przybierają imiona Guadalupe i Manuela.
  2. Pablo udaje się załatwić swojej siostrze pracę w kamienicy. Wkrótce Manuela poznaje służbę i zajmuje łóżko w pokoju Casildy. Cayetana wraz z Celią wybierają się na podwieczorek do kawiarni. Tymczasem Rosinie dają się we znaki kłopoty finansowe jej rodziny. Maria Luisa zaś nie przepada za nową partnerką ojca, Trini.

Powtórki odcinków będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 13:15 w TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger