Co wydarzy się w kolejnym odcinku “Fear the Walking Dead”? [ZDJĘCIA]

Na nowy, 7. odcinek, 5. sezonu „Fear the Walking Dead” zapraszamy do AMC już 15 lipca o 3:00 (równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00. Autorem scenariusza do siódmego odcinka zatytułowanego „Still Standing”jest Richard Naing, a reżyserką Marta Cunningham.

Strand i Charlie poszukują bezpiecznego miejsca. Dorie decyduje się pomóc Dwightowi w jego poszukiwaniach. Morgan pozostaje skoncentrowany na większej misji. Natomiast Alicia, która przebywa z dala od pozostałych członków grupy,nie zamierza się poddać.

ZDJĘCIA “FEAR THE WALKING DEAD”- 7. ODCINEK, 5. SEZONU

W 5. sezonie Fear the Walking Dead misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium. To zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

Kamil Bednarek w jury „The Voice of Poland”. Premiera programu jesienią

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger