Rusza wiosenna ramówka Polsatu. Wśród nowości “Osaczony” i “Mecenas Porada”

28 lutego startuje wiosenna ramówka Polsatu. Oprócz kontynuacji sprawdzonych hitów, nadawca stawia także na nowe seriale. – Mamy dwa nowe seriale i w obu się zakochałam. Psychologiczny thriller z Leszkiem Lichotą, czyli „Osaczony” oraz komedia „Mecenas Porada” o młodej prawniczce, która walczy z przeciwnościami losu, w której wspaniałą tytułową bohaterką jest Aleksandra Domańska – mówi Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT.

Wiosenna ramówka Polsatu

Wiosenna ramówka Polsatu

Wielki powrót Kowalskich

Na początek wizyta u dwóch rodzin, które podbiły serca widzów Polsatu w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. – Tej wiosny wkraczamy na komediowy ring – podkreślił Krzysztof Ibisz, a aktorzy produkcji potwierdzili, że warto było czekać na kontynuację przygód ich bohaterów, które momentami ocierają się absurd. a Paulina Sykut-Jeżyna zaprosiła na nowe odcinki na antenie Polsatu od 5 marca w soboty o godz. 20:05 i 20:35, a Patryk Cebulski dodał, ze dostępne będą także w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

Poszukiwania miłości

Wiosną łatwo się zakochać, na przykład w programach Polsatu. Można też w rajskiej hiszpańskiej willi. – Cztery sezony, ponad sto czterdzieści odcinków i miliony widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą poszukiwania miłości – podsumował dotychczasowe edycje Krzysztof Ibisz, a Magda i Witkor – zwycięzcy czwartej odsłony reality show, opowiedzieli o tym, jak radzą sobie z popularnością po opuszczeniu „Wyspy miłości”. Plażowe klimaty w „Love Island” – jak to określiła prowadząca Karolina Gilon – od 28 lutego od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10.

Mała kancelaria z poważnymi sprawami

Pora na pierwszą z nowości w ramówce. Prowadzący postanowili wpaść na minutkę do najmniejszej kancelarii w kraju, którą prowadzi „Mecenas Porada”. – Może i jest mała, ale w boksie w galerii handlowej mieszczą się wielkie dramaty ludzkie – zaznaczyła Aleksandra Domańska, której Antoni Królikowski i Antoni Pawlicki będą „pomagać zrobić jeszcze większy bałagan”. To wszystko od 2 marca w środę o godz. 20:05.

Pamięć do śpiewania

Wiosna w Polsacie to oczywiście powroty ulubionych programów, jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Grono uczestników 16. edycji tworzą Danzel, Patryk Cebulski, Ania Rusowicz, Viki Gabor, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Anna Jurksztowicz i Andrzej Kozłowski. A w jury legenda polskiej sceny muzycznej. – Nie mam pamięci do nazwisk, ale mam pamięć do śpiewania – powiedział Krzysztof Cugowski. No to dla przypomnienia: Zapraszamy od 4 marca w piątek o godz. 20:05.

Thriller na początek tygodnia

A tydzień warto rozpocząć od wciągającego serialu kryminalnego „Osaczony”, w którym główną rolę odgrywa Leszek Lichota, a partneruje mu między innymi Eryk Lubos w roli komisarza policji. – On mnie prześladuje jak Tommy Lee Jones w „Ściganym”. Zresztą sami Państwo zobaczycie – podkreślił aktor w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Po dwa odcinki od 28 lutego w poniedziałek o godz. 20:00.

Czołówka zawodników na torze

Szalone wyczyny z pogranicza akrobatyki i kaskaderki nie tylko w hollywoodzkich hitach, ale też w „Ninja Warrior Polska”, co podkreślali Karolina Gilon i Jerzy Mielewski, którym w programie towarzyszy Łukasz „Juras” Jurkowski. Zupełnie nowe tory, jeszcze trudniejsze przeszkody i… starcie gigantów, bo grono uczestników tworzą najlepsi zawodnicy poprzednich sezonów i silne kobiety. Piąta edycja od 1 marca we wtorek o godz. 20:05.

Niezmienne cele i nowe postacie

Najlepsze „Przyjaciółki” zapraszają na wspólne wieczory od 3 marca w czwartek o godz. 21:05. – W dziewiętnastym sezonie Inga będzie poszukiwała… miłości. Patrycja za to będzie poszukiwała szczęścia. W miłości! – powiedziały prowadzącym Małgorzata Socha i Joanna Liszowska. W obsadzie także nowi aktorzy – Rafał Królikowski, Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba.

Remonty dla potrzebujących rodzin

Te same co sezon wielkie emocje i wzruszenia także w czwartek o godz. 20:05. 18. edycja programu „Nasz nowy dom” to misja Polsatu, która zmienia rzeczywistość tych, którzy tego potrzebują. – Pomogliśmy już ponad dwustu pięćdziesięciu rodzinom – przypomniała prowadząca Katarzyna Dowbor, a towarzyszące jej architektki i szefowie ekip budowlanych opowiedzieli o zaskoczeniach i wyzwaniach na planie zdjęciowym. Tak buduje się nadzieja!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger