„Blondynka 9” w piątki o 21:00 w TVP1. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Blondynka 9 | 8 stycznia o godz. 21.00 Jedynka rozpocznie emisję dziewiątego sezonu serialu „Blondynka”. Zdjęcia do nowych odcinków realizowane były w drugiej połowie 2020 roku, w główną rolę nadal wciela się Marta Żmuda Trzebiatowska.

Blondynka 9

Blondynka 9

W nowych odcinkach Sylwię (Marta Żmuda-Trzebiatowska) czekają poważne sercowe rozterki. Pani weterynarz przyjedzie do Dawida (Grzegorz Małecki), który po wypadku leży na oddziale intensywnej terapii w śpiączce. Nieoczekiwanie w szpitalu zjawi się Marta Retzer (Anna Todorczuk), która wyzna Kubus, że jest z Dawidem w ciąży. Czy Sylwia będzie w stanie znowu zaufać ukochanemu? Fakt, że może być ojcem dziecka Marty wiele utrudnia. W nowym sezonie pojawią się także perypetie innych bohaterów. Wójt Traczyk (Andrzej Grabowski) będzie chciał przejąć ziemię mieszkańców, a z Islandii niespodziewanie wróci Jagna (Magdalena Schejbal).

Widzowie w kolejnym sezonie zobaczą ponownie: Kamila Kulę, Izę Dąbrowską, Krzysztofa Gosztyłę, Hannę Śleszyńską, Sławomira Packa i Andrzeja Grabowskiego. Do obsady nowych odcinków dołączyli Beata Ścibakówna (rola Nina Bach) oraz Adam Zdrójkowski (rola młodego Australijczyka).

“Blondynka 9” będzie emitowana w nowym paśmie – w piątki o 21:00. Za realizację serialu odpowiada firma Media Corporation.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger