“Sanditon” nowym serialem TVP2. Emisja od 16 marca [ILE ODCINKÓW?]

“Sanditon” to nowy serial, który zadebiutuje w TVP2 już 16 marca o 21:40. Emisja kolejnych odcinków jest zaplanowana od poniedziałku do czwartku o 21:50. Serial jest już dostępny w TVP VOD.

Sanditon

“Sanditon”

Po zakończeniu emisji “Czarnej róży”, Dwójka będzie w tym samym paśmie pokazywać brytyjski, 8-odcinkowy serial “Sanditon”. Jest to kostiumowa produkcja z 2019 roku.

> Francuski serial “Karmazynowe wesele” w TVP VOD i TVP2

Nagradzany scenarzysta Andrew Davies powołuje do życia na ekranie ostatnią, nieskończoną powieść Jane Austen. Sanditon to miejsce, które szybko się zmienia. Ta niegdyś senna wioska rybacka przekształca się w modny kurort. Razem z miasteczkiem zmienia się również spontaniczna i oryginalna dziewczyna z prowincji – Charlotte Haywood. Panna Haywood rezygnuje z wiejskiej sielanki, by wieść pełne intryg i romansów życie w nadmorskiej miejscowości. Pełna zwrotów akcji historia odkrywa ukryte motywy postaci łączących swoje interesy z komercyjnym sukcesem Sanditon. To ludzie tacy jak przedsiębiorca wizjoner Tom Parker, czarnoskóra dziedziczka panna Lambe, czy charyzmatyczny i skomplikowany Sidney Parker. W ich otoczeniu młoda Charlotte wkracza na drogę ku odkryciu samej siebie i znalezieniu miłości na swoich własnych zasadach.

Po każdy odcinku “Sanditon”, Dwójka będzie emitować “Osiecką” (o 22:40). Finałowy odcinek brytyjskiego serialu wypadnie 27 marca, a od 28 marca, w tym samym paśmie, TVP2 rozpocznie emisję rosyjsko-portugalskiego serialu “Mata Hari”.

> “Mata Hari” od 30 marca w Dwójce. Międzynarodowa produkcja o legendarnej postaciMożesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger