„Ameryka da się lubić” od 12 września w TVP2

Telewizja Polska zaprasza na show, w którym na nowo będziemy odkrywać Amerykę. Program nawiązuje do kultowego formatu „Europa da się lubić”, ukazując różne aspekty życia w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Program poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon. Premiera w sobotę 12 września o godz. 20.00 w TVP2.

Ameryka da się lubić TVP2

„Ameryka da się lubić” to dynamiczny, pełen humoru format, w którym zaproszeni goście zgłębią wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. Patrząc na USA z perspektywy Amerykanów i Polaków, pokażemy prawdę o amerykańskich stereotypach i skonfrontujemy ją z humorystycznymi opowieściami.

Amerykanie mieszkający w Polsce w dowcipny sposób opowiedzą, jak postrzegane są Stany Zjednoczone i Polska. Powiedzą co w Polsce ich zaskoczyło, a co zachwyciło oraz powiedzą, z jakimi opiniami się nie utożsamiają.

Uczestnicy i goście programu opowiedzą o tym, jak można osiągnąć sukces w Stanach Zjednoczonych Ameryki, wskażą ulubione sposoby Amerykanów na wypoczynek, ujawnią jak ważne są dla nich pieniądze i kariera oraz powiedzą o ich przyzwyczajeniach i upodobaniach.

Ida Nowakowska-Herndon zaprosi do każdego odcinka czterech mieszkających w Polsce i mówiących po polsku Amerykanów. a także polskie gwiazdy. Gośćmi programu będą m.in.: Edyta Górniak, Marcin Gortat, Andrzej Piaseczny, Tomasz Karolak, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Cezary Pazura, Wojciech Cejrowski.

W programie “Ameryka da się lubić” nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu polskich gwiazd sceny muzycznej. Największe hity wykonają m. in.: Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkestra, Łobuzy, Rafał Brzozowski, zespół Piersi, Sławek Uniatowski, Red Lips.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger