Augustów – Lato, muzyka, zabawa 2020. Kto wystąpi w amfiteatrze?

Augustów – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki już 16 sierpnia w TVP2. Koncert odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny. Zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie bilety.tvp.pl.

Augustów - Lato, muzyka, zabawa 2020

Augustów – Lato, muzyka, zabawa 2020

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Augustowie rozpocznie się 16 sierpnia o godzinie 20:45. Transmisja na żywo w TVP2 a powtórka koncertu w piątek o 22:15. Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Nie zabraknie także konkursów dla widzów – do wygrania koszulki z podpisami wszystkich gwiazd koncertu oraz zegarki. Szczegóły na profilu “Bądźmy razem TVP”.

W Augustowie wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Stachursky, Ich Troje, Natasza Urbańska, Jorrgus, Top One, Playboys, After Party i Aleksiej Jarowienko.

Koncert poprowadzi Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, a za kulisami pojawi się Izabella Krzan z Norbim. Kolejny przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki już 23 sierpnia w Mrągowie. Wszystkie koncerty odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa a także co najmniej połowa miejsc w amfiteatrach jest zawsze pusta.

Muzyczne wydarzenie pod hasłem Lato, muzyka, zabawa cieszy się ogromną popularnością. Co więcej, podczas ostatniego koncertu w Gorzowie Wielkopolskim padł rekord oglądalności. Według MOR w szczytowym momencie imprezę oglądało aż 2,6 mln widzów.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

>> CZYTAJ WIĘCEJ

Jesienią TVN stawia na seriale. Oprócz wielkich powrotów po latach (“Brzydula” i “Usta Usta”), w ramówce pojawią się 3 nowe pozycje. “Szadź”, “Chyłka – Kasacja” i “Królestwo kobiet” to kilkuodcinkowe produkcje w gwiazdorskich obsadach! “Królestwo kobiet” widzowie będą mogli oglądać w niedziele o 21:30, z kolei “Chyłkę”we wtorki o 21:30 (potem w tym paśmie zostanie wyemitowany serial “Szadź). >> WIĘCEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger